Zbiórka Wolontariuszka TOZ błaga o pomoc - zdjęcie główne

Wolontariuszka TOZ błaga o pomoc

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

WOLONTARIUSZKA TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI W BYTOMIU prosi wszystkich zwierzolubów o wsparcie finansowe dla kotów, które przebywają na ogródkach działkowych.

Stenia, dokarmia i leczy koty z ogródków kilka lat.

Od kilku dni na ogródkach mamy szpital. Koty zaczęły chorować. Prawie wszystkie mają grzybice skóry. Wszystkim kotom trzeba pomoc, rozpoczynając leczenie. Potrzebujemy POMOCY finansowej na leczenie kotów. Leki jak i preparaty na pasożyty są drogie. Kotów mamy 11!! 

Bez waszej pomocy nie jesteśmy w stanie im pomóc, ponieważ nas nie stać. Musimy im pomóc nie możemy ich tak zostawić . 

Dlatego w Państwu naszą nadzieja. Nie raz już pomogliscie.DZIĘKUJEMY. 

Każda wpłata zostanie przekazana do Gabinetu  weterynaryjnego Bytomiu na pokrycie kosztów leczenia. 

W imieniu bezdomnych zwierząt DZIĘKUJEMY

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Olimpia - awatar
Olimpia
30
Kami - awatar
Kami
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna F - awatar
Anna F
15
Czerwony Kot - awatar
Czerwony Kot
20
agnieszka - awatar
agnieszka
15
Anna F - awatar
Anna F
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Bingo - awatar
Bingo
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij