Zbiórka Ogrzej darem serca - zdjęcie główne

Ogrzej darem serca

1 110 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Okres zimowy to dla osób w kryzysie bezdomności oraz żyjących w skrajnym ubóstwie najtrudniejszy czas w roku. Osoby te na co dzień zmagają się z wykluczeniem społecznym, problemami zdrowotnymi, samotnością, odrzuceniem. Bardzo często towarzyszy im głód. W sytuacji, kiedy temperatura na zewnątrz spada mocno poniżej zera, brak posiłku to nie tylko nieprzyjemne doznanie, ale zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. 

Wrażliwi na ludzką krzywdę wolontariusze Polska 2050 Podlaskie postanowili pomóc osobom w kryzysie bezdomności oraz żyjącym w ubóstwie. Dlatego też systematycznie organizują akcje rozdawania ciepłych posiłków. Działania te (na zasadzie kontraktu obywatelskiego) prowadzone są w Białymstoku i w Bielsku Podlaskim.

- Ogrzej Darem Serca – Białystok

Akcja polega na rozdawaniu ciepłych posiłków osobom w kryzysie bezdomności. Co tydzień wolontariusze przygotowują 60 porcji, które następnie trafiają do osób dotkniętych bezdomnością. Akcja trwa od 23 stycznia do 20 marca 2021 roku.

- Pomoc osobom starszym i potrzebującym – Bielsk Podlaski

W okresie zimowym, codziennie (od poniedziałku do piątku) najbardziej potrzebujące osoby z Bielska Podlaskiego i okolic dostają ciepły posiłek do domu.

Dotychczas wolontariusze Polska 2050 pokrywali koszty produktów z własnych środków. Niestety, rosnąca liczba osób potrzebujących sprawia, że dalsze prowadzenie akcji przerasta możliwości finansowe pomagających.

Gorąco prosimy o wsparcie finansowe naszych akcji. Nie bądź obojętny na krzywdę innych. Pomóż nam pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują tej zimy. Dziękujemy! :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 110 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Paweł - awatar
Paweł
20
Katarzyna Poskrobko - awatar
Katarzyna Poskrobko
50
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciek - awatar
Maciek
200
Marta Rau - awatar
Marta Rau
100
Ireneusz Kaczmarczyk - awatar
Ireneusz Kaczmarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Hołownia - awatar
Wojciech Hołownia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij