Zbiórka Pomóż otworzyć OKNO NA ŚWIAT - zdjęcie główne

Pomóż otworzyć OKNO NA ŚWIAT

2 170 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

                                             POMÓŻ NAM OTWORZYĆ OKNO NA ŚWIAT

Niepełnosprawność niesie za sobą ograniczenia, przeszkody i bariery, które czasami wydają się niemożliwe do pokonania. Jednak wystarczy odruch serca, czyjaś bezinteresowna pomoc, by chciało się żyć i walczyć o swoje marzenia.

                         JA sam mogę niewiele, TY sam też, ale RAZEM możemy WSZYSTKO.

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy informację o pozytywnym zaopiniowaniu przez lokalny samorząd projektu utworzenia przez nasze stowarzyszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej         w Dąbrowie Rusieckiej (Protokół Zarządu Powiatu Bełchatowskiego Nr 116/16).

Jest zatem wola utworzenia placówki, która otoczy opieką osoby niepełnosprawne obecnie pozbawione takiej możliwości tylko dlatego, że mieszkają zbyt daleko od jedynej na terenie powiatu tego typu placówki.

W Dąbrowie Rusieckiej jest miejsce, w którym możemy uruchomić warsztaty dla naszych podopiecznych. Niestety adaptacja budynku oraz jego wyposażenie wymagają niemałych nakładów finansowych. Całkowity koszt przedsięwzięcia to  306 197,75 zł, z czego koszt adaptacji pomieszczeń wg sporządzonego kosztorysu to 163 925,75 zł, natomiast koszt wyposażenia pomieszczeń - 142 272,00 zł.

Warsztat Terapii Zajęciowej to OKNO NA ŚWIAT - miejsce gdzie w bezpiecznej, pełnej akceptacji atmosferze osoby niepełnosprawne przygotowują się do niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia. To miejsce, które daje szansę na dalszy rozwój na miarę indywidualnych możliwości, na poprawę sprawności, na rozwijanie zdolności, otwiera na kontakty z innymi ludźmi, a poprzez rozwijanie umiejętności zawodowych w określonych warunkach, stwarza możliwość podjęcia zatrudnienia.

                                                                NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

             POMÓŻ OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM OTWORZYĆ OKNO NA ŚWIAT 

Zwracamy się do instytucji, firm, przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych, których wsparcie finansowe czy rzeczowe pozwoli spełnić marzenia osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji nt. przedsięwzięcia można uzyskać pod nr. telefonu 793 550 049 oraz drogą elektroniczną e-mail:[email protected].

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej stowarzyszenia www.kuzniazyczliwosci.pl , gdzie udokumentowaliśmy naszą różnorodną działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  12.03.2017
  12.03.2017

  Życzę wielu wrażliwych ludzi, którzy pomogą Wam otworzyć OKNO NA ŚWIAT

  • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” - Organizator zbiórki

   12.03.2017
   12.03.2017

   Bardzo dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.03.2017
  07.03.2017

  powodzenia!

  • Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Kuźnia Życzliwości” - Organizator zbiórki

   08.03.2017
   08.03.2017

   Dziękuję za wsparcie i bezinteresowną pomoc.

 • Barbara i Jan - awatar

  Barbara i Jan

  06.03.2017
  06.03.2017

  Szczytny cel. POWODZENIA!

2 170 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

ÓSEMKA - awatar
ÓSEMKA
135
Patrycja - awatar
Patrycja
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Agnieszka Broniarek - awatar
Agnieszka Broniarek
150
klaudia Styś - awatar
klaudia Styś
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
100
Karolina - awatar
Karolina
85
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Agata - awatar
Agata
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij