Zbiórka Olek walczy o zdrowie - zdjęcie główne

Olek walczy o zdrowie

22 535 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 249 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Olek ma 15 lat w tym roku miał rozpocząć naukę w liceum. Niestety na przeszkodzie stanęła choroba u chłopaka wykryto Osteosarcomę-złośliwy nowotwór kości piszczelowej. Natychmiast wdrożono leczenie chemioterapią. We wrześniu miała miejsce operacja usunięcia guza, po operacji dalsza chemioterapia, być może radioterapia, a później długa rehabilitacja.
 Nasz Bohater już drugi raz w swoim krótkim życiu musi walczyć z chorobą nowotworową. Kiedy miał 6 miesięcy zdiagnozwano u niego guza mózgu, przeszedł chemioterapię, została wszczepiona zastawka komorowo-otrzewna, która była trzykrotnie wymieniana. Jako powikłanie po przebytej chorobie nowotworowej rozpoznano u niego autyzm dziecięcy. W związku z tym Olek jest pod stałą opieką psychologów, psychiatrów i jest poddawany terapii sensorycznej. Obecnie wszystkie terapie związane z autyzmem musiały zostać przerwane i skupiono się na walce z nowotworem.

Sytuacja całej rodziny naszego Bohatera jest trudna ponieważ od kilku miesięcy z chorobą nowotworową musi również walczyć mama Olka, jest poddawana intensywnej, eksperymentalnej chemioterapii.

Koszty związane z leczeniem są bardzo duże, lekarstwa, suplementy diety, dojazdy do kliniki, późniejsza rehabilitacja wszystko to ogromny wydatek.

 Zachęcamy Was do wsparcia leczenia naszego Wojownika, każda, nawet najmniejsza wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.21
  02.10.21

  Dużo zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.21
  22.09.21

  Trzymam kciuki i za Olka i za Jego Mamę. Dużo siły!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.21
  19.09.21

  Oluś trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.21
  16.09.21

  Powodzenia

22 535 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 249 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 249

Magdalena Zielińska - awatar
Magdalena Zielińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Mila - awatar
Mila
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
100
BW.L - awatar
BW.L
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Franciszek, Staś, Agnieszka - awatar
Franciszek, Staś, Agnieszka
50
Olek - awatar
Olek
50
Szymon kl. III - awatar
Szymon kl. III
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij