Zbiórka Oliwier błaga o życie... - zdjęcie główne

Oliwier błaga o życie...

8 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Oliwier prosi o życie.

Dalszy ciąg urodzin Oliwki.


 9 maja były dwudzieste urodziny naszej Oliwki. Kiedy przyjechała z tortem do Przystani, było dużo radości. Miłą atmosferę przerwała wiadomość o koniu w wielkiej potrzebie. Decyzja Oliwii była natychmiastowa, wszystkie urodzinowe wpłaty, zarówno te z smsów, jak i bezpośrednich przelewów, przekazuje na ratowanie jego życia. Piękne duże oczy, błagające o życie. W tych oczach widać wszystko, smutek, żal i tlącą się resztkę nadziei. Stoi w miejscu, w którym los większości koni jest przesądzony, ze skupów konie nie wracają, jedynie mogą trafić do rzeźni. Oliwier kiedyś musiał być przepięknym koniem. My nadal w nim widzimy urodziwego, ale mocno zniszczonego konia. Nie jest już młody, ma 19 lat. Jego nieprzyzwoicie powykrzywiane nogi budzą przerażenie, od chomąta ma wytartą grzywę. Pewnie popracował ile mógł… kiedy przestał mieć siłę stał się bezużyteczny. Zapewne na jego miejsce przyjdzie inny pracownik.. Jest słaby, będzie wymagał leczenia, sporych nakładów finansowych, zmagamy się ze skutkami powodzi, na wszystko brakuje pieniędzy, ale nie potrafimy przejść obok niego obojętnie. Oliwia otrzymała od Was 539 złotych w urodzinowych smsach i wpłatach. Czy pomożecie Oliwce uratować Oliwiera? Czy kolejny koń będzie miał bezpieczne schronienie w Przystani Ocalenie?


Poza wykupem, Oliwier będzie potrzebował swojego miejsca.

 To starszy, schorowany konik, chcielibyśmy, żeby zamieszkał w Przystani. Postawienie boksu, będzie mniej kosztować niż regularne opłaty za pensjonat. A w Przystani te najstarsze i najbardziej chore mają swoje osobne pastwisko, znajdzie u nas przyjaciół zbliżonych wiekiem i będziemy go mieć blisko.  

Na wykupienie Oliwiera, transport i postawienie nowego boksu, w sumie potrzebujemy 6 tysięcy. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe.


Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc dla oliwiera

Komentarze


 • Aśka - awatar

  Aśka

  16.05.2017
  16.05.2017

  Spokojnej starosci!

 • Mroowa - awatar

  Mroowa

  15.05.2017
  15.05.2017

  dla spokojnej starości - warto :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  15.05.2017
  15.05.2017

  Uda sie musi!!

 • Basia - awatar

  Basia

  15.05.2017
  15.05.2017

  Przelew zrobiony. Trzymam kciuki by się udało:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2017
  15.05.2017

  Szkoda ze nie mam tych 6 tysiecy

8 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
121
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Adam Szakowski - awatar
Adam Szakowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olaa - awatar
Olaa
22
Aśka - awatar
Aśka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij