Zbiórka Oliwier błaga o życie... - zdjęcie główne

Oliwier błaga o życie...

8 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Oliwier prosi o życie.

Dalszy ciąg urodzin Oliwki.


 9 maja były dwudzieste urodziny naszej Oliwki. Kiedy przyjechała z tortem do Przystani, było dużo radości. Miłą atmosferę przerwała wiadomość o koniu w wielkiej potrzebie. Decyzja Oliwii była natychmiastowa, wszystkie urodzinowe wpłaty, zarówno te z smsów, jak i bezpośrednich przelewów, przekazuje na ratowanie jego życia. Piękne duże oczy, błagające o życie. W tych oczach widać wszystko, smutek, żal i tlącą się resztkę nadziei. Stoi w miejscu, w którym los większości koni jest przesądzony, ze skupów konie nie wracają, jedynie mogą trafić do rzeźni. Oliwier kiedyś musiał być przepięknym koniem. My nadal w nim widzimy urodziwego, ale mocno zniszczonego konia. Nie jest już młody, ma 19 lat. Jego nieprzyzwoicie powykrzywiane nogi budzą przerażenie, od chomąta ma wytartą grzywę. Pewnie popracował ile mógł… kiedy przestał mieć siłę stał się bezużyteczny. Zapewne na jego miejsce przyjdzie inny pracownik.. Jest słaby, będzie wymagał leczenia, sporych nakładów finansowych, zmagamy się ze skutkami powodzi, na wszystko brakuje pieniędzy, ale nie potrafimy przejść obok niego obojętnie. Oliwia otrzymała od Was 539 złotych w urodzinowych smsach i wpłatach. Czy pomożecie Oliwce uratować Oliwiera? Czy kolejny koń będzie miał bezpieczne schronienie w Przystani Ocalenie?


Poza wykupem, Oliwier będzie potrzebował swojego miejsca.

 To starszy, schorowany konik, chcielibyśmy, żeby zamieszkał w Przystani. Postawienie boksu, będzie mniej kosztować niż regularne opłaty za pensjonat. A w Przystani te najstarsze i najbardziej chore mają swoje osobne pastwisko, znajdzie u nas przyjaciół zbliżonych wiekiem i będziemy go mieć blisko.  

Na wykupienie Oliwiera, transport i postawienie nowego boksu, w sumie potrzebujemy 6 tysięcy. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe.


Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc dla oliwiera

Komentarze


 • Aśka - awatar

  Aśka

  16.05.2017
  16.05.2017

  Spokojnej starosci!

 • Mroowa - awatar

  Mroowa

  15.05.2017
  15.05.2017

  dla spokojnej starości - warto :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  15.05.2017
  15.05.2017

  Uda sie musi!!

 • Basia - awatar

  Basia

  15.05.2017
  15.05.2017

  Przelew zrobiony. Trzymam kciuki by się udało:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2017
  15.05.2017

  Szkoda ze nie mam tych 6 tysiecy

8 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
121
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Joanna - awatar
Joanna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Adam Szakowski - awatar
Adam Szakowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olaa - awatar
Olaa
22
Aśka - awatar
Aśka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij