Zbiórka dla OSP Olszanica

8 005 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób


Zbiórka na sprzęt OSP Olszanica

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY


Ochotnicza Straż Pożarna powstała w 1926 r. Naszym głównym celem jest chęć niesienia pomocy poszkodowanym i potrzebującym.


OSP Olszanica  pozyska nowy średni samochód ratowniczo - gaśniczy MAN TGM (rocznik 2021) dzięki wsparciu finansowemu Wójta, Rady Gminy Olszanica, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za co im serdecznie dziękujemy.

Niestety samochód MAN przyjeżdża do nas bez wyposażenia. Dlatego też zwracamy się do ludzi dobrej woli o wsparcie  naszej zbiórki na wyposażenie go w sprzęt niezbędny do ratowania ludzkiego życia i mienia. 

Z  pieniędzy pozyskanych ze zbiórki planujemy zakupić :

- armaturę wodną (rozdzielacze, prądownice ,węzę strażackie);
- sprzęt burzący (siekiery, młoty, topory, ręczne rozpieracze do otwierania drzwi);

- sprzęt do ratownictwa drogowego;
- sprzęt oświetleniowy przenośny, torbę ratunkową, sprzęt łączności.


Prosimy wszystkich: miejscowych, turystów korzystających z wypoczynku w Bieszczadach, by pomogli i wsparli naszą zbiórkę .  Pokażmy wsparcie dla strażaków, ratowników dbających o wasze bezpieczeństwo  i  zbierzmy na sprzęt potrzebny dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszanicy, by Bieszczady stały się jeszcze bardziej bezpieczne dla każdego.


Kochani Darczyńcy!

Prosimy o pomoc i dziękujemy za każdą wpłatę!

Ochotnicza Straż Pożarna Olszanica


Kontakt:

Piotrek: 781-296-616

Marcin: 661-886-814

e-mail: [email protected]


Aktualizacje


  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY - awatar

    OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY

    05.09.2021
    05.09.2021

    Namawiamy, pomóżcie nam pomagać.

8 005 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Ryszard Kania - awatar
Ryszard Kania
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Dec-Pasierb - awatar
Halina Dec-Pasierb
100
Anna Owczarek - awatar
Anna Owczarek
20
Ewelina sz - awatar
Ewelina sz
20
Ewelina Krzysiu - awatar
Ewelina Krzysiu
100
MaLiKa art pracownia rękodzieła - awatar
MaLiKa art pracownia rękodzieła
100
Stanisław Nowak - awatar
Stanisław Nowak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ola :) - awatar
Ola :)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij