Zbiórka dla OSP Olszanica

8 005 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób


Zbiórka na sprzęt OSP Olszanica

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY


Ochotnicza Straż Pożarna powstała w 1926 r. Naszym głównym celem jest chęć niesienia pomocy poszkodowanym i potrzebującym.


OSP Olszanica  pozyska nowy średni samochód ratowniczo - gaśniczy MAN TGM (rocznik 2021) dzięki wsparciu finansowemu Wójta, Rady Gminy Olszanica, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za co im serdecznie dziękujemy.

Niestety samochód MAN przyjeżdża do nas bez wyposażenia. Dlatego też zwracamy się do ludzi dobrej woli o wsparcie  naszej zbiórki na wyposażenie go w sprzęt niezbędny do ratowania ludzkiego życia i mienia. 

Z  pieniędzy pozyskanych ze zbiórki planujemy zakupić :

- armaturę wodną (rozdzielacze, prądownice ,węzę strażackie);
- sprzęt burzący (siekiery, młoty, topory, ręczne rozpieracze do otwierania drzwi);

- sprzęt do ratownictwa drogowego;
- sprzęt oświetleniowy przenośny, torbę ratunkową, sprzęt łączności.


Prosimy wszystkich: miejscowych, turystów korzystających z wypoczynku w Bieszczadach, by pomogli i wsparli naszą zbiórkę .  Pokażmy wsparcie dla strażaków, ratowników dbających o wasze bezpieczeństwo  i  zbierzmy na sprzęt potrzebny dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszanicy, by Bieszczady stały się jeszcze bardziej bezpieczne dla każdego.


Kochani Darczyńcy!

Prosimy o pomoc i dziękujemy za każdą wpłatę!

Ochotnicza Straż Pożarna Olszanica


Kontakt:

Piotrek: 781-296-616

Marcin: 661-886-814

e-mail: [email protected]


Aktualizacje


  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY - awatar

    OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W OLSZANICY

    05.09.2021
    05.09.2021

    Namawiamy, pomóżcie nam pomagać.

8 005 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Ryszard Kania - awatar
Ryszard Kania
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Dec-Pasierb - awatar
Halina Dec-Pasierb
100
Anna Owczarek - awatar
Anna Owczarek
20
Ewelina sz - awatar
Ewelina sz
20
Ewelina Krzysiu - awatar
Ewelina Krzysiu
100
MaLiKa art pracownia rękodzieła - awatar
MaLiKa art pracownia rękodzieła
100
Stanisław Nowak - awatar
Stanisław Nowak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ola :) - awatar
Ola :)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij