Zbiórka Połamane obie łapki-na leczenie - zdjęcie główne

Połamane obie łapki-na leczenie

390 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Tosia ma zaledwie 2 miesiące. Wraz z rodzeństwem i matką zostały wyrzucone przez kogoś kto nie zadbał o matkę, a gdy maluch pojawiły się na świecie, pozbył się ich jak niepotrzebnego balastu. Cała rodzina trafiła do schroniska. Wolontariusze robiąc co w swojej mocy, starali się zapewnić maluchom bezpieczny dom tymczasowy. Prawie się udało, gdyby.... Mała Tosia była wesoła, żwawa. Nic nie wskazywało no to że coś może się stać. Złamała łapkę biegając. Lekarze zajęli się urazem, niestety-po kilku dniach złamała drugą łapkę.

Lekarze starają się znaleźć przyczynę takiego stanu. Konieczne jest wykonanie szeregu badań w kierunku zdrowia kości oraz wykluczenia chorób genetycznych. Dotychczasowy koszt leczenia to prawie 1500,00 zł.  Koszty następnych badań mogą mieścić się w podobnej kwocie.


Bardzo prosimy o pomoc w sfinansowania leczenia Tosia. Ona jeta taka mała i młoda. Przed nią czas zabaw, przed nią całe życie. Tosia jest taka dzielna, znosi prawie całkowite unieruchomienie, nie chce pokazać że cierpi. Pomóżcie nam ją uratować. Pomóżcie przywrócić psie szczęście.

Kontakt w sprawie pomocy: Asia, tel. 604 603 839

Komentarze


  • Basia Wilk-Kusińska - awatar

    Basia Wilk-Kusińska

    23.07.18
    23.07.18

    Zdrowiej maleńka❤️

390 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wolontariat Bezdomnym Psom - awatar

Wolontariat Bezdomnym Psom

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Mariusz - awatar
Mariusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Słodka Jędza - awatar
Słodka Jędza
10
Beata K. - awatar
Beata K.
50
Natalia S - awatar
Natalia S
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
anna bednarek - awatar
anna bednarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij