Zbiórka Wycięcie guza u Chaberka - zdjęcie główne

Wycięcie guza u Chaberka

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Chaber to bardzo przyjacielski i spragniony kontaktu z człowiekiem uroczy piesek. Uwielbia pieszczoty domaga się głaskania. Ma za sobą poważne problemy zdrowotne po ugryzieniu przez kleszcza. Zachorował na babeszjozę, co doprowadziło do bardzo ciężkiej niewydolności nerek. Lekarz dawała mu 2% szansy na przeżycie - na szczęście udało się uratować życie Chabra! Obecnie Chaberek czuje się świetnie, tryska energią. Jednakże musi codziennie dostawać leki. Ponadto w ostatnim czasie pojawił się mu na karku guz dużej wielkości.

Potrzebna jest operacja usunięcia guza, gdyż może się okazać bardzo poważny dla zdrowia Chaberka.

Koszt zabiegu to 700zł.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu zabiegu.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę!

Więcej informacji:  AMI – Fundacja Pomocy Zwierzętom  - tel. 502 388 663

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom - awatar

  AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom

  21.05.2018
  21.05.2018

  Chaberek już po operacji :) Dziękujemy za wsparcie w sfinansowaniu zabiegu. Jesteście super!!!

  Zdjęcie aktualizacji 15 432

Komentarze


 • Matcel Łaziński - awatar

  Matcel Łaziński

  30.03.2018
  30.03.2018

  Trzymam kciuki!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  26.03.2018
  26.03.2018

  Zdrowiej Chaberku! :)

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Agnieszka - awatar
Agnieszka
73
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ada Stonio - awatar
Ada Stonio
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Marta Kusak - awatar
Marta Kusak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij