Zbiórka Operacja obu łokci psa Fafika - miniaturka zdjęcia

Operacja obu łokci psa Fafika Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja obu łokci psa Fafika - zdjęcie główne

Operacja obu łokci psa Fafika

3 227 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Życie Fafika nie rozpieszczało. Od szczeniaka towarzyszył bezdomnym w ich niełatwej codzienności.  Musieli go bardzo kochać i dobrze traktować, bo wyrósł na psa bardzo miłego i przyjaznego do ludzi i zwierząt. 

Prawdopodobnie jednak pierwsi opiekunowie nie mieli możliwości zadbać o jego zdrowie. Trafił pod opiekę AMI – Fundacji Pomocy Zwierzętom. Okazało się, że bardzo cierpi z powodu dysplazji obu stawów łokciowych. Ból nie pozwala mu dłużej stać ani siedzieć. Niezależnie od temperatury i pogody ciągle się kładzie, choćby na zimnej, mokrej ziemi. Dyspalazja i zmiany zwyrodnieniowe są na tyle zaawansowane, że wewnątrz stawów doszło do oderwania się odłamków kości, które podczas ruchu zwierzęcia przemieszczają się, trą o powierzchnie wewnątrzstawowe i powodują nieznośny ból.  Jedyną nadzieją jest artroskopowa operacja obu stawów i usunięcie przeszkadzających odłamków kostnych (niestety to koszt ok. 4 tys. zł.)   Bez tego zabiegu ten radosny i pogodny pies będzie coraz bardziej cierpiał i wkrótce przestanie w ogóle chodzić. Dla psa, który waży 42 kg, to wyrok ostateczny... Nie pozwólny na to! Każda wpłata na operację to podarowana szansa na życie i radość!!! Przybliża moment, kiedy Fafik  odczuje ulgę!

Więcej informacji:  AMI – Fundacja Pomocy Zwierzętom  - tel. 502 388 663

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom - awatar

  AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom

  30.03.2019
  30.03.2019

  Kochani Darczyńcy,
  Fafik dalej zbiera środki za operację swoich łokci. Dzisiaj, po kilku
  miesiącach wiemy na pewno, że ta operacja była konieczna. Do
  niedawna obolały pies, odzyskał energię i radość życia. Jest tak wdzięczny za pozbawienie go stałego, trudnego do zniesienia bólu, że z ochotą bierze udział w zajęciach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Odwiedza
  uczniów w szkołach i udowadnia, że nawet duży, groźnie wyglądający
  pies może być łagodny i spragniony kontaktu z człowiekiem.
  Każda wpłata jest dla nas ważna, bo pomoże nam sfinansować do końca operację łokci Fafika i przybliży nas do zmniejszenia długów.
  Dziękujemy każdej osobie, która rozumie, że nie można przyglądać się
  biernie cierpieniu zwierzęcia.

  Zdjęcie aktualizacji 28 895

Komentarze


 • AniaMaKota - awatar

  AniaMaKota

  11.02.2018
  11.02.2018

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.2018
  07.02.2018

  byle do 4000pln, damy radę Fafiku!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2018
  02.01.2018

  No pewnie, że damy radę! ;)

 • AniaMaKota - awatar

  AniaMaKota

  02.01.2018
  02.01.2018

  damy radę :)

3 227 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 86

Rafal - awatar
Rafal
100
Marta - awatar
Marta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maja - awatar
Maja
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Pam dab - awatar
Pam dab
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa Mitrosz - awatar
Ewa Mitrosz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij