Zbiórka Operacja Majeczki - zdjęcie główne

Operacja Majeczki

980 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Kochani, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla Majci, która trafiła do naszego schroniska w okropnym stanie.  Dla tej ok. dwuletniej suni życie musiało być koszmarem. Zastanawiamy się jak to możliwe, by zniszczyć zdrowie takiego kochanego psiaczka. Nie możemy sobie nawet wyobrazić przez jaki ból i piekło musiała przejść ta biedna istotka. 

Zgodnie z wypisem z Kliniki Weterynaryjnej przedstawiamy opis diagnostyczny:

 1. Stary uraz tkanek miękkich kończyny tylnej;

2. Uszkodzone mięśnie;

3. Silne przykurcze w stawie skokowym i kolanowym;

4. W tkankach miękkich postępująca ziarnina;

5. Zanik mięśni;

6. W obrazie RTG widoczne stare złamanie miednicy.

Majcia musiała przejść amputację tylnej łapki. Niestety nie dało się jej uratować. Jednego jesteśmy pewni. Suczka już nie cierpi. Skończyła się jej udręka. Teraz jest pod naszą opieką, a wkrótce trafi pod dach kochającej rodziny.   

Prosimy wszystkich zainteresowanych sprawą Majci o udostępnianie, wsparcie finansowe, a także o aktywne poszukiwanie dla niej domu. 

Bardzo dziękujemy za stałe wspieranie naszych działań. Wasza pomoc dodaje nam skrzydeł w dalszej pracy :)


980 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Viola - awatar
Viola
30
K.Chmielewska - awatar
K.Chmielewska
20
Katarzyna Goł-Banaś - awatar
Katarzyna Goł-Banaś
100
Agnieszka Czak - awatar
Agnieszka Czak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Angelika Lenart - awatar
Angelika Lenart
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij