Zbiórka Szansa na adopcję to ich zdrowie - miniaturka zdjęcia

Szansa na adopcję to ich zdrowie

Zbiórka Szansa na adopcję to ich zdrowie - zdjęcie główne

Szansa na adopcję to ich zdrowie

22 665 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 697 osób
Wpłać teraz
 

Cześć, u nas w Schronisku w Korabiewicach VIVA dużo się dzieje. Zawsze. Każdego dnia. Nie zawsze za to nadążamy o wszystkim Wam mówić. Ale zawsze, naprawdę zawsze chcemy jak najlepiej dla naszych podopiecznych i naprawdę zawsze potrzebne są na to pieniądze. Dużo pieniędzy. Waszych pieniędzy, ponieważ utrzymujemy się wyłącznie z darowizn od Ludzi dobrej woli.

1. Tonka - niespełna roczna sunia z inrerwencji w Tomaszowie Maz. Żyła wraz z rodzeństwem (ma domy) w ciemnym, zamkniętym kurniku. Ma wskazanie do operacji ortopedycznej-2 nogi po 2 tyś każda. To powoduje, że zainteresowani adopcją rezygnują . Wiadomo, łatwiej adoptować zdrowego psa i ok. Zatem w przypadku Tonki operacje = dom.

2. Nowy pies, jeszcze brak imienia. Ma wgniecenie w czaszce, brak jednego oka. Zalecenie weta to rezonans, aby ocenić, czy jest w głowie rak, a może jest to uraz mechaniczny. Ok 1000zł.

Czy możemy Was prosić o.podarowanie choć 3zł (to 1 min funkcjonowania schroniska)?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Lucky z Panciom - awatar

  Lucky z Panciom

  12.12.20
  12.12.20

  Zdrówka, siły i wytrwałości ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  Jeśli my nie pomożemy tym psiakom to co się z nimi stanie..?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.20
  27.10.20

  Cudne zwierzęta aż serce boli ze nie mogę ich wszystkich zabrać , mam nadzieje ze ta drobna pomoc choć na chwile sprawi im radość aczkolwiek wiem ze największa radość sprawi im miłość człowieka.

 • Sylwia G - awatar

  Sylwia G

  25.10.20
  25.10.20

  Dziękuję za Wasze serce dla zwierząt...

 • Aleksandra Piątek - awatar

  Aleksandra Piątek

  22.09.20
  22.09.20

  Kocham zwierzaki:)

22 665 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 697 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 697

Paulina Głogowska - awatar
Paulina Głogowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Bogusz - awatar
Maria Bogusz
10
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Modzelewska - awatar
Małgorzata Modzelewska
200
Barus i Tusia - awatar
Barus i Tusia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iga Campbell - awatar
Iga Campbell
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij