Zbiórka Cierpienie psiego staruszka - zdjęcie główne

Cierpienie psiego staruszka

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Cichutkie cierpienie psiego staruszka odkryliśmy dzięki reakcji z Państwa strony. Niewielki psiak od wielu lat żył na krótkim łańcuchu, bez budy i odpowiedniego jedzenia. Pies nie miał gdzie się schronić, spał na gołej ziemi w ogromnym przeciągu. Psiak jest bardzo wyczerpany, przeraźliwie chudy, z wyczuwalnymi kośćmi żeber i miednicy, ma problemy z tylnymi łapkami. Pies nie miał dostępu do wody ani jedzenia. Inspektorzy ŁTOnZ natychmiast przewieźli psa do lecznicy weterynaryjnej, gdzie staruszek otrzyma pomoc oraz wykonane zostaną konieczne badania w tym rtg tylnych łapek. Psiak będzie też potrzebował nowego, kochającego domu!

Będziemy wdzięczni za każdy grosik. 

Komentarze


  • Paweł Paweł - awatar

    Paweł Paweł

    29.10.2017
    29.10.2017

    Zaczynasz nowe życie trzymaj się

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Darika - awatar
Darika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek - awatar
Radek
20
Patryk - awatar
Patryk
33
Justyna - awatar
Justyna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia ofmanska - awatar
Kasia ofmanska
10
Klaudia Kaczmarczyk - awatar
Klaudia Kaczmarczyk
10
Anna Gądziak - awatar
Anna Gądziak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij