Zbiórka Cierpienie psiego staruszka - zdjęcie główne

Cierpienie psiego staruszka

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Cichutkie cierpienie psiego staruszka odkryliśmy dzięki reakcji z Państwa strony. Niewielki psiak od wielu lat żył na krótkim łańcuchu, bez budy i odpowiedniego jedzenia. Pies nie miał gdzie się schronić, spał na gołej ziemi w ogromnym przeciągu. Psiak jest bardzo wyczerpany, przeraźliwie chudy, z wyczuwalnymi kośćmi żeber i miednicy, ma problemy z tylnymi łapkami. Pies nie miał dostępu do wody ani jedzenia. Inspektorzy ŁTOnZ natychmiast przewieźli psa do lecznicy weterynaryjnej, gdzie staruszek otrzyma pomoc oraz wykonane zostaną konieczne badania w tym rtg tylnych łapek. Psiak będzie też potrzebował nowego, kochającego domu!

Będziemy wdzięczni za każdy grosik. 

Komentarze


  • Paweł Paweł - awatar

    Paweł Paweł

    29.10.17
    29.10.17

    Zaczynasz nowe życie trzymaj się

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób

Wpłaty: 25

Darika - awatar
Darika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek - awatar
Radek
20
Patryk - awatar
Patryk
33
Justyna - awatar
Justyna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia ofmanska - awatar
Kasia ofmanska
10
Klaudia Kaczmarczyk - awatar
Klaudia Kaczmarczyk
10
Anna Gądziak - awatar
Anna Gądziak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij