Zbiórka Wakacje Dzieciaków z Ora - zdjęcie główne

Wakacje Dzieciaków z Ora

110 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Daria Buszta - awatar

Daria Buszta

Organizator zbiórki

     Radość w oczach dziecka i uśmiech na jego twarzy są najlepszymi rzeczami, jakie mogą spotkać dorosłych. Podobnie jest z nami! Myślicie, z kim? Z kadrą pracującą w Placówce Wsparcia Dziennego "ORATORIUM" w Krakowie."
"ORATORIUM" pomaga dzieciom z rodzin wielodzietnych, dysfunkcyjnych, niewydolnych wychowawczo, będących w trudnej sytuacji materialnej i duchowej. Nasze dzieciaki mają już za sobą całkiem niezły bagaż doświadczeń, niekoniecznie dobrych... Dlatego pragniemy zorganizować dla nich niezapomniane wakacje zwiedzając Kraków, okoliczne miejscowości, jeżdżąc na różne wycieczki. Naszym wspólnym marzeniem jest zorganizowanie kolonii. Nie chcemy wyjechać daleko, zaledwie do oddalonych o 65 km od Krakowa - Koninek. Chcemy razem chodzić po górach, oddać się szaleństwu w Rabkolandzie, zwiedzić najwyżej położone w Polsce Obserwatorium Astronomiczne w Suchorze, odwiedzić Wioskę Indiańską w Szczyrzycu, spędzić razem czas na wspaniałej zabawie!
    Pokrycie kosztów wakacji i kolonii dla 20 dzieciaków jest bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc! Pomóżcie naszym dzieciakom oderwać się od szarej, domowej rzeczywistości, zmartwień, kłopotów i razem z nami przyczyńcie się do namalowania na ich buziach uśmiechu. Nasze dzieciaki są szczere, miłe, szalone i wdzięczne za każdą pomoc, wsparcie, każdy miły gest w ich stronę!
    Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wakacyjnych wycieczek i kolonii.
                             Z całego serca dziękujemy każdej osobie, która nas wesprze!!!:)

110 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Daria Buszta - awatar

Daria Buszta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij