Oratorium o mleku / płyta

4 531 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Sławomir Narloch - awatar

Sławomir Narloch

Organizator zbiórki

"Oratorium o mleku" to spektakl muzyczny, którego premiera odbyła się w ramach Festiwalu Nowe Epifanie w Teatrze Collegium Nobilium działającym przy Akademii Teatralnej                     w Warszawie.

Chcemy wyruszyć z "Oratorium o mleku" w Polskę! Nagrywamy zatem płytę z piosenkami         i muzyką ilustracyjną ze spektaklu. Naszym zdaniem będzie to najlepsza forma promocji naszego widowiska. Na płytę czekają już wszyscy Ci, którzy mieli okazję zobaczyć premierowe pokazy spektaklu. 

Kilkanaście autorskich uworów, które składają się na ścieżke dźwiękową "Oratorium o mleku" to efekt współpracy między autorem tekstów, reżyserem spektaklu, Sławomirem Narlochem, a kompozytorem Jakubem Gawlikiem. 

Zebrane fundusze przeznaczymy na wynajęcie studia nagraniowego, wynagrodzenie dla realizatorów nagrania oraz na oprawę graficzną i produkcję samej płyty. Prace rozpoczynamy w maju. 

"Oratorium o mleku" to widowisko, w którym wystąpuje ponad 20 artystów. 

Zespół aktorski to artyści Teatru Narodowego w Warszawie, Teatru Studio, studenci                     i absolwenci Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie oraz aktorzy związani z niezależnym Teatrem Pijana Sypialnia.

Orkiestra powołana specjalnie na potrzeby "Oratorium o mleku" to muzyczni szaleńcy z całego kraju. Klarnet, puzon, trąbka, tuba basowa i perkusja to za mało! W spektaklu muzycy zagrali również na duduku, pile, kalimbie, lirze korbowej, neyu, cymbałach rzeszowskich i bębnach obręczowych. 

Co widzowie sądzą o "Oratorium o mleku"? Poczytajcie opinie (portal e.wejsciowki.pl)

Wierzymy, że teatr i muzyka to przede wszystkim ZESPÓŁ. Mamy to szczęście, że "Oratorium o mleku" towrzy grupa cudownych indywidualności, która wie, co to znaczy grać do jednej bramki. Chcemy naszą energią zarazić całą Polskę. Przyłączcie się do tego!

-------------------------------------------------------------

"ORATORIUM O MLEKU"

SCENARIUSZ, TEKSTY PIOSENEK, REŻYSERIA:
Sławomir Narloch

MUZYKA
Jakub Gawlik

KOORDYCNACJA
Aleksandra Gajek

ZESPÓŁ AKTORSKI:
JUDASZ - Sebastian Figat
MATKA JUDASZA - Katarzyna Lasota
JEZUS - Adam Graczyk
ANIOŁ - Justyna Kowalska
DIABEŁ - Filip Krupa
DZIEWCZYNA JUDASZA – Karolina Bacia

AKTORZY WOKALIŚCI:
JUDASZ - Jan Marczewski
MATKA JUDASZA - Monika Świtaj
JEZUS - Jan Bogdaniuk
ANIOŁ - Magdalena Czuba
DIABEŁ - Patryk Pawlak
DZIEWCZYNA JUDASZA - Jowita Kropiewnicka

ZESPÓŁ MUZYCZNY
Trąbka - Kajetan Puczko
Puzon - Tadeusz Łazuka
Tuba basowa - Maciek Szybiński
Klarnet - Franciszek Kmita
Akordeon - Jakub Gawlik
Lira korbowa - Jędrzej Sienkiewicz
Piła, kalimba- Anna Bojara - Czarnecka
Cymbały, dzwonki, –Rafał Biskup
Lutnia, ney, duduk, bębny obręczowe - Michal Kaczor
Perkusja - Michał Romanowski


Komentarze


 • Sebastian Słomiński - awatar

  Sebastian Słomiński

  21.05.19
  21.05.19

  Znakomicie artyści... Grzechem nie wesprzeć inicjatywy! <3

 • Ola Zapłacka - awatar

  Ola Zapłacka

  14.05.19
  14.05.19

  POWODZENIA - nieustannie trzymam kciuki!

 • Dorota Chomczyk - awatar

  Dorota Chomczyk

  14.04.19
  14.04.19

  Polecam z całego serca ,kto nie widział,nie słyszał ma czego żałować, mogę słuchać ich bez końca mój dzien zaczynam od tego nagrania aby miec energię na cały dzień i prosze mi wierzyć udziela 😊Zdolni,energiczni po prostu cudowni. Podziwiam i wspieram,tego nie można zaprzepaścić ❤❤❤

 • Poniosło mnie z miłości - awatar

  Poniosło mnie z miłości

  08.04.19
  08.04.19

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 💃🏻💃🏻💃🏻💥💥💥💪💪💪 👌

 • Staszek Dembski - awatar

  Staszek Dembski

  08.04.19
  08.04.19

  Trzymam kciuki za nagranie :)

4 531 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Sławomir Narloch - awatar

Sławomir Narloch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 91

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julią Gierszon - awatar
Julią Gierszon
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jowicie na buty!!! - awatar
Jowicie na buty!!!
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Cylek - awatar
Cylek
50
Anna Briesemeister - awatar
Anna Briesemeister
50
Jakub kozak - awatar
Jakub kozak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij