Zbiórka Oreo i jego złamana miednica - zdjęcie główne

Oreo i jego złamana miednica

1 544 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Oreo - 5miesięczne nieszczęście

Oreo to 5miesięczny kocurek, który wczołgał się na czyjś ganek i stamtąd został zabrany do kliniki weterynaryjnej, Mimo że mamy pod opieką 25 psów i prawie 100 kotów, nie wahałyśmy się ani przez moment. 

Cytujemy wypis weterynaryjny:

"Złamanie kości biodrowej po lewej stronie i zmiany osteolityczne w obrębie głowy i szyjki k.udowej prawej. W prawej pachwinie ropień. Kot bardzo wychudzony, odwodniony po wyleczeniu ropnia - wskazany zabieg amputacji główki w.udowej prawej. Do czasu zabiegu klatkoterapia i codzienna toaleta rany."

Kocurek ma na szczęście ujemne testu fiv i felv.

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Co dalej? Szansa dla Oreo

Mamy doświadczenie z takimi kociakami jak Oreo - w tym roku mieliśmy ich pod opieką trzy - Mańka, Onyksa i Mirabelkę - wszystkie są już zdrowe i sprawne, operacja pomogła im w 100%.

W tej chwili niezbędne jest ustabilizowanie stanu zdrowotnego kocurka, nawodnienie go i wyciągnięcie go na prostą. Później kocurka czeka operacja, której koszt wynosi nas zwykle plus minus 600 zł.

Z doświadczenia wiemy, że doprowadzenie kota do stanu, w którym nadawałby się do operacji i jego późniejsza rehabilitacja to kwota plus minus 1000 zł - kot musi być w dobrym stanie by przejść taką operację. Może też udałoby się przy okazji kocurka wykastrować.

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Oreo liczy na Waszą pomoc!

Jak możecie pomóc?

Wpłać na zbiórkę choćby i drobną kwotę - 5,10, 15 zł - zareklamuj go wśród znajomych i rodziny, wrzuć informację o nim na znajome fora, powiedz o nim znajomym.

Może uda się zapewnić Oreo dom tymczasowy, kiedy będzie już mógł opuścić klinikę? Tymczasem bardzo potrzebujemy zapewnić mu leczenie. 

Bardzo prosimy o pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Komentarze


 • M - awatar

  M

  06.01.16
  06.01.16

  Trzymam kciuki !

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   07.01.16
   07.01.16

   DZIĘKUJEMY!

 • Dasha - awatar

  Dasha

  04.01.16
  04.01.16

  People, please, don't be indifferent....

 • Kidd - awatar

  Kidd

  01.01.16
  01.01.16

  Dla oreo

 • Magda - awatar

  Magda

  31.12.15
  31.12.15

  Powodzenia Maleńki <3

 • Olga - awatar

  Olga

  29.12.15
  29.12.15

  Trzymam kciuki za malucha.

1 544 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Beata - awatar
Beata
30
Natalia - awatar
Natalia
50
M - awatar
M
19
Monika - awatar
Monika
10
Darek - awatar
Darek
100
Dasha - awatar
Dasha
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
katarzyna - awatar
katarzyna
100
Jakub - awatar
Jakub
50
Anna - awatar
Anna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij