Zbiórka Oreo i jego złamana miednica - zdjęcie główne

Oreo i jego złamana miednica

1 544 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Oreo - 5miesięczne nieszczęście

Oreo to 5miesięczny kocurek, który wczołgał się na czyjś ganek i stamtąd został zabrany do kliniki weterynaryjnej, Mimo że mamy pod opieką 25 psów i prawie 100 kotów, nie wahałyśmy się ani przez moment. 

Cytujemy wypis weterynaryjny:

"Złamanie kości biodrowej po lewej stronie i zmiany osteolityczne w obrębie głowy i szyjki k.udowej prawej. W prawej pachwinie ropień. Kot bardzo wychudzony, odwodniony po wyleczeniu ropnia - wskazany zabieg amputacji główki w.udowej prawej. Do czasu zabiegu klatkoterapia i codzienna toaleta rany."

Kocurek ma na szczęście ujemne testu fiv i felv.

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Co dalej? Szansa dla Oreo

Mamy doświadczenie z takimi kociakami jak Oreo - w tym roku mieliśmy ich pod opieką trzy - Mańka, Onyksa i Mirabelkę - wszystkie są już zdrowe i sprawne, operacja pomogła im w 100%.

W tej chwili niezbędne jest ustabilizowanie stanu zdrowotnego kocurka, nawodnienie go i wyciągnięcie go na prostą. Później kocurka czeka operacja, której koszt wynosi nas zwykle plus minus 600 zł.

Z doświadczenia wiemy, że doprowadzenie kota do stanu, w którym nadawałby się do operacji i jego późniejsza rehabilitacja to kwota plus minus 1000 zł - kot musi być w dobrym stanie by przejść taką operację. Może też udałoby się przy okazji kocurka wykastrować.

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Oreo liczy na Waszą pomoc!

Jak możecie pomóc?

Wpłać na zbiórkę choćby i drobną kwotę - 5,10, 15 zł - zareklamuj go wśród znajomych i rodziny, wrzuć informację o nim na znajome fora, powiedz o nim znajomym.

Może uda się zapewnić Oreo dom tymczasowy, kiedy będzie już mógł opuścić klinikę? Tymczasem bardzo potrzebujemy zapewnić mu leczenie. 

Bardzo prosimy o pomoc!

Zdjęcie opisu zbiórki Oreo i jego złamana miednica

Komentarze


 • M - awatar

  M

  06.01.2016
  06.01.2016

  Trzymam kciuki !

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   07.01.2016
   07.01.2016

   DZIĘKUJEMY!

 • Dasha - awatar

  Dasha

  04.01.2016
  04.01.2016

  People, please, don't be indifferent....

 • Kidd - awatar

  Kidd

  01.01.2016
  01.01.2016

  Dla oreo

 • Magda - awatar

  Magda

  31.12.2015
  31.12.2015

  Powodzenia Maleńki <3

 • Olga - awatar

  Olga

  29.12.2015
  29.12.2015

  Trzymam kciuki za malucha.

1 544 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Beata - awatar
Beata
30
Natalia - awatar
Natalia
50
M - awatar
M
19
Monika - awatar
Monika
10
Darek - awatar
Darek
100
Dasha - awatar
Dasha
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
katarzyna - awatar
katarzyna
100
Jakub - awatar
Jakub
50
Anna - awatar
Anna
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij