Zbiórka Stareńki Oreo walczy o życie... - zdjęcie główne

Stareńki Oreo walczy o życie...

5 250 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Psipadkiem mamy kolejnego podopiecznego. Staruszek Oreo prosi o pomoc.

Plan był taki, że Dominik pojedzie po Kokosa. Sam bez Doroty. Musicie wiedzieć, że naszej Dorotki nie wolno wpuścić do żadnego schroniska. Nie wyjdzie, bez przynajmniej, trzech psów. Zawsze wypatrzy takiego biedaka, którego nie da się zostawić. Dorota pochlipuje, a pies patrzy wielkimi smutnymi oczami. I nie sposób im odmówić, a przecież Przystań, nie jest z gumy i nie rozciągnie się w magiczny sposób dla kolejnych potrzebujących istot..
Plan był prosty. Dominik jedzie sam i wraca z Kokosem. Znacie chyba wszyscy to powiedzenie, jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach…. Nasz plan nie został zrealizowany przez jedno psie spojrzenie. Takie niby psipadkowe… ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyny…
Oreo tym spojrzeniem kupił sobie bilet do Przystani Ocalenie. Starutki, słabiutki piesek o smutnych oczach. Tak chudy, że można się na nim nauczyć psiej anatomii.. Skóra i kości. Czarny pyszczek mocno oprószony siwizną. I oczy pełne smutku i cierpienia. Nie można go było zostawić….nie dało się.
Oreo pojechał do kliniki na Brynów. Teraz najważniejsze jest podreperowanie jego stanu fizycznego, później zajmiemy się psychiką. Prosimy Was o trzymanie kciuków za tego weterana, z całego serca prosimy też o grosz na leczenie. Sami nie damy rady… Znów przemówiło przystaniowe serce i przyćmiło głos rozsądku… mamy nadzieję, że nam pomożecie wywołać uśmiech na tym starutkim pyszczku i wspólnie pokażemy Oreo, że psie życie może być piękne.
Oreo będzie potrzebował kilku swoich rzeczy. Na razie przebywa w klinice. Jego stan jest poważny, ale tam też potrzebuje legowiska, kocyka, które nie będą pachnieć innymi psami. Chcielibyśmy, aby w klinice miał namiastkę tego, co czeka na niego w domu, w Przystani Ocalenie. Chcemy dodać mu siły do walki o zdrowie. Z całego serca prosimy o pomoc.

Komentarze


 • Małgosia i Zdzisław - awatar

  Małgosia i Zdzisław

  23.03.18
  23.03.18

  Trzymaj się dzielnie Kochany Piesku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.18
  19.03.18

  trzymaj się Oreo!

5 250 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Krzysztof Matecki - awatar
Krzysztof Matecki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Barbara Ceglińska-Jaroń - awatar
Barbara Ceglińska-Jaroń
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Adam - awatar
Adam
1
Małgosia i Zdzisław - awatar
Małgosia i Zdzisław
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij