Zbiórka Pilne!potrzebny rezonans dla Nel - zdjęcie główne

Pilne!potrzebny rezonans dla Nel

1 036 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Monika Barczynska - awatar

Monika Barczynska

Organizator zbiórki

Zawsze pomagałam innym pomimo swojej choroby-stwardnienie rozsiane.

Teraz ja potrzebuje Waszej pomocy,ale nie dla siebie-dla Neli 6 letniej koteczki, która jest mi najbliższa.

Jest moją rodziną, zawsze wspieramy się w ciężkich chwilach.

Nela jakiś czas temu zaczęła się dziwnie zachowywać, chodzić w kółko, przyciskać główkę do różnych powierzchni. Pierwsza diagnoza : padaczka. Dostawała leki , sterydy, olejek cbd oraz witaminy z grupy B. Była chwilowa poprawa, ale jest coraz gorzej-lekarze podejrzewają  guza, który uciska na nerwy.

Nela potrzebuje pieniędzy  na badanie rezonansem na już,a ja nie jestem w stanie jej tego zapewnić z własnej kieszeni... Poprostu mnie nie stać.

Samo badanie to koszt 800zł plus leki,trzeba jeszcze dojechać ponad 380km- mieszkam w Szczecinie,a badanie będzie miała we Wrocławiu w bardzo dobrej klinice.

Proszę o pomoc dla Neli, proszę nawet o najmniejsze wpłaty-liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Komentarze


 • Angela i Roman - awatar

  Angela i Roman

  02.11.18
  02.11.18

  Zdrówka.

 • Kot Rysiek - awatar

  Kot Rysiek

  02.11.18
  02.11.18

  Dużo zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.11.18
  02.11.18

  Kciuki za was dziewczyny!

1 036 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Monika Barczynska - awatar

Monika Barczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Dorota Łagodzińska - awatar
Dorota Łagodzińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Katarzyna Ostrowska - awatar
Katarzyna Ostrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamila - awatar
Kamila
20
Aneta - awatar
Aneta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij