Zbiórka Ortezy dla Arka - zdjęcie główne

Ortezy dla Arka

4 683 zł  z 4 670 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób

Arek urodził się 11.08.2007 roku. Zdiagnozowano u niego przepuklinę oponowo - rdzeniową, wodogłowie. W następstwie choroby Arek jest pod ciągłą opieką lekarską oraz wymaga ciągłej rehabilitacji i zaopatrzenia w specjalistyczny sprzęt ortopedyczny.

Arek pomimo choroby jest wesołym chłopcem. Bardzo lubi aktywność fizyczną, świetnie radzi sobie na zajęciach w wodzie.

Obecnie Arek potrzebuje wymiany ortez. Koszt zakupu to 14 500 zł. Na tę chwilę Rodzicom udało się pozyskać dofinansowanie z NFZ w kwocie 1800 zł.
Mamy do zebrania 12 700 zł.

Bardzo prosimy o pomoc.

4 683 zł  z 4 670 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób

Wpłaty: 110

Iza Szwed - awatar
Iza Szwed
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia W. - awatar
Kasia W.
35
Małgorzata Baran - awatar
Małgorzata Baran
42
Ewelina Fatla - awatar
Ewelina Fatla
30
Sabina Michalak książka - awatar
Sabina Michalak książka
10
Ilona Kaczor - awatar
Ilona Kaczor
40
Sylwia Roman - awatar
Sylwia Roman
75
Dorotka - awatar
Dorotka
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij