Zbiórka oS3 dla WOŚP - zdjęcie główne

oS3 dla WOŚP

550 zł
Wpłaciło 12 osób

Cześć, tu oS3!

<3 

Całym sercem jesteśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jeśli czujecie podobnie, dorzućcie się do naszej zbiórki! Zróbmy wspólnie coś dobrego. 

Wszystkie pieniądze, co do najmniejszego grosza, trafiają bezpośrednio na konto 27 finału WOŚP, a później na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Każda złotówka pomaga. Suma z nich wszystkich pomoże uczynić coś naprawdę dobrego!

Nie szukaj wymówek, tylko powodów! Kliknij “Wpłać teraz”.

Od tej pory to nasza wspólna zbiórka! Udostępniajcie ją na Facebooku i zapraszajcie swoich znajomych.

Komentarze


  • Tomek Pe - awatar

    Tomek Pe

    02.01.2019
    02.01.2019

    RAZEM DLA WOŚP!!!

550 zł
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Gaba - awatar
Gaba
80
Michal Szolc - awatar
Michal Szolc
100
Nanyy - awatar
Nanyy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Bresińska - awatar
Marta Bresińska
50
Wiktor - awatar
Wiktor
20
Bartek - awatar
Bartek
20
Tomek Pe - awatar
Tomek Pe
100
Aleksandra Palacz - awatar
Aleksandra Palacz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij