Zbiórka Dla Oskarka Wody - zdjęcie główne

Dla Oskarka Wody

20 659 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Oskar to chłopiec urodzony w 40. tygodniu ciąży. Choć początkowo nic na to nie wskazywało, przyszedł na świat obarczony poważnymi wadami rozwojowymi. Maluch od pierwszych chwil życia cierpi na pełny rozszczep podniebienia twardego i miękkiego, a także wady rąk i stóp.

W czternastym miesiącu życia Oskar przeszedł zapalenie płuc, którego następstwa dodatkowo pogorszyły sytuację. Chłopiec przez miesiąc znajdował się w stanie krytycznym - stwierdzono wówczas zwężęnie podgłośniowe krtani, uniemożliwiające samodzielne oddychanie. Wykonana wówczas operacja endoskopowej plastyki odsunęła od rodziców obawy o najgorsze, lecz nie na długo.

Niespełna rok później Oskar doznał ponownego zwężenia, którego leczenie odsunęło w czasie wiele innych operacji, niezbędnych, by uporać się z wadami wrodzonymi malucha.

Nadzieją dla dziecka pozostaje seria około siedmiu operacji komercyjnych, które jednak przekraczają finansowe możliwości rodziny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2022
  10.01.2022

  Zdroweczka Oskarku!

 • Konrad Rennert - awatar

  Konrad Rennert

  12.11.2021
  12.11.2021

  Zdrowka :)

20 659 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 112

Paweł Jędrzejuk licytacja koszulka plus szalik - awatar
Paweł Jędrzejuk licytacja koszulka plus szalik
150
Dominik Frączkiewicz - awatar
Dominik Frączkiewicz
150
Daniel Porada- Trylogia "Wilcza Dolina" - awatar
Daniel Porada- Trylogia "Wilcza Dolina"
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ankit Sehgal - awatar
Ankit Sehgal
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij