Zbiórka Samochód dla OSP Karwodrza - zdjęcie główne

Samochód dla OSP Karwodrza

12 024 zł z 202 600 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób

Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy, to jednostka o ponad 60-letniej tradycji. W bieżącym roku staramy się o pozyskanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który zastąpi mocno wyeksploatowanego, awaryjnego i wiekowego (47 lat!!!) Magirusa 170.
 W chwili obecnej druhowie naszej jednostki na bieżąco wkładają ogrom pracy w bieżące naprawy i remonty, aby samochód mógł uczestniczyć w działaniach ratowniczych oraz służyć strażakom i mieszkańcom prawie 20-tysięcznej gminy Tuchów.

Nasz bezpośredni teren działania to trzy miejscowości, w większości o trudnodostępnym i leśnym terenie, w związku z tym planujemy wymienić dotychczasowy pojazd na samochód średni z napędem 4x4, który będzie się sprawdzał w trudnym terenie. Nie chcemy wydawać kolosalnych kwot rzędu 700-800 tys. zł na nowy pojazd, dlatego naszym celem jest zakup samochodu używanego, a kwota jaką jednostka potrzebuje na ten cel wynosi 280.000 zł.

Wyzwanie jakie przed sobą postawiliśmy to duże zadanie finansowe, które dalece wykracza poza możliwości budżetu OSP. Jednakże w ciągu zaledwie ostatnich dwóch tygodni na naszym koncie udało się nam zgromadzić kwotę 54.000 zł, pochodzącą głównie od lokalnych firm.

Nasza inicjatywa nie wszystkim się podoba. Niestety są też osoby, które nie wierzą, że jesteśmy w stanie osiągnąć założony cel. Nasza dotychczasowa determinacja i obrót jaki przyjęła sprawa pozyskania samochodu sprawiają, że mimo wszystko wierzymy w końcowy sukces.

Wierzymy, że warto mieć marzenia, warto wspólnie walczyć o ich realizację. Liczymy, że dzięki Waszej pomocy i wsparciu kolejnych osób i instytucji uda nam się osiągnąć zamierzony cel! Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Liczymy, że zaangażowanie i poświęcenie grupy ludzi, którzy dedykowali swój wolny czas, pracę i umiejętności na rzecz tworzonej przez nich organizacji zostanie w ten sposób docenione, a nowy pojazd posłuży na niesienie pomocy w każdej zaistniałej sytuacji przez 24 h na dobę naszych domostw, rodzin, całej naszej okolicy przez kolejnych wiele lat!

"Bogu na chwałę - ludziom na pożytek".

Aktualizacje


 • OSP Karwodrza - awatar

  OSP Karwodrza

  29.04.19
  29.04.19

  Szanowni Państwo! Dziękujemy za wszystkie wpłaty! Na tym portalu udało nam się zebrać ponad 12.000 zł! I to wszytko dzięki Wam! Nasi druhowie nie próżnowali i sami zabiegali o środki w każdym możliwym miejscu i... udało się! Kończymy tę zbiórkę przekazując Państwu podziękowania i informację, że już niebawem w naszym garażu stanie wprawdzie używany, ale dla nas nowy samochód. Dziękujemy!!! OSP Karwodrza.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.19
  12.02.19

  B

 • Bartosz Kacprowicz - awatar

  Bartosz Kacprowicz

  03.02.19
  03.02.19

  to na rozruch, trzymam kciuki za cała akcję

 • Michał Mikos - awatar

  Michał Mikos

  03.02.19
  03.02.19

  Damy radę !!!!!!!!

 • Mateusz Zaucha - awatar

  Mateusz Zaucha

  03.02.19
  03.02.19

  Mam nadzieję że zbieramy super pomysl

12 024 zł z 202 600 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób

Wpłaty: 129

Bogdan i Renata Chwistek - awatar
Bogdan i Renata Chwistek
100
Marcin Skrzek - awatar
Marcin Skrzek
300
A.A_Gaw - awatar
A.A_Gaw
200
MALINKA - awatar
MALINKA
1
Daniela Kowalska - awatar
Daniela Kowalska
50
Krzysztof Kowalski - awatar
Krzysztof Kowalski
50
Katarzyna Iwańska - awatar
Katarzyna Iwańska
100
Ryszard Iwański - awatar
Ryszard Iwański
100
Małgorzata Iwańska - awatar
Małgorzata Iwańska
100
Magda i Piotr Kosiba - awatar
Magda i Piotr Kosiba
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij