Zbiórka Samochód dla OSP Karwodrza - miniaturka zdjęcia

Samochód dla OSP Karwodrza

Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy, to jednostka o ponad 60-letniej tradycji. W bieżącym roku staramy się o pozyskanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który zastąpi mocno wyeksploatowanego, awaryjnego i wiekowego (47 lat!!!) Magirusa 170.
 W chwili obecnej druhowie naszej jednostki na bieżąco wkładają ogrom pracy w bieżące naprawy i remonty, aby samochód mógł uczestniczyć w działaniach ratowniczych oraz służyć strażakom i mieszkańcom prawie 20-tysięcznej gminy Tuchów.

Nasz bezpośredni teren działania to trzy miejscowości, w większości o trudnodostępnym i leśnym terenie, w związku z tym planujemy wymienić dotychczasowy pojazd na samochód średni z napędem 4x4, który będzie się sprawdzał w trudnym terenie. Nie chcemy wydawać kolosalnych kwot rzędu 700-800 tys. zł na nowy pojazd, dlatego naszym celem jest zakup samochodu używanego, a kwota jaką jednostka potrzebuje na ten cel wynosi 280.000 zł.

Wyzwanie jakie przed sobą postawiliśmy to duże zadanie finansowe, które dalece wykracza poza możliwości budżetu OSP. Jednakże w ciągu zaledwie ostatnich dwóch tygodni na naszym koncie udało się nam zgromadzić kwotę 54.000 zł, pochodzącą głównie od lokalnych firm.

Nasza inicjatywa nie wszystkim się podoba. Niestety są też osoby, które nie wierzą, że jesteśmy w stanie osiągnąć założony cel. Nasza dotychczasowa determinacja i obrót jaki przyjęła sprawa pozyskania samochodu sprawiają, że mimo wszystko wierzymy w końcowy sukces.

Wierzymy, że warto mieć marzenia, warto wspólnie walczyć o ich realizację. Liczymy, że dzięki Waszej pomocy i wsparciu kolejnych osób i instytucji uda nam się osiągnąć zamierzony cel! Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Liczymy, że zaangażowanie i poświęcenie grupy ludzi, którzy dedykowali swój wolny czas, pracę i umiejętności na rzecz tworzonej przez nich organizacji zostanie w ten sposób docenione, a nowy pojazd posłuży na niesienie pomocy w każdej zaistniałej sytuacji przez 24 h na dobę naszych domostw, rodzin, całej naszej okolicy przez kolejnych wiele lat!

"Bogu na chwałę - ludziom na pożytek".

Wybierz kwotę

Aktualności

 • OSP Karwodrza - awatar

  OSP Karwodrza

  15.02.19
  15.02.19

  Szanowni Państwo. Dziś po raz pierwszy zmniejszamy zbieraną kwotę na pomagam.pl z 226.000 do 223.200 zł. Stało się to możliwe dzięki wpływom na konto bankowe OSP wpłat od sponsorów. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i cały czas prosimy o pomoc - udostępnianie i wpłaty. OSP Karwodrza.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.19
  12.02.19

  B

 • Bartosz Kacprowicz - awatar

  Bartosz Kacprowicz

  03.02.19
  03.02.19

  to na rozruch, trzymam kciuki za cała akcję

 • Michał Mikos - awatar

  Michał Mikos

  03.02.19
  03.02.19

  Damy radę !!!!!!!!

 • Mateusz Zaucha - awatar

  Mateusz Zaucha

  03.02.19
  03.02.19

  Mam nadzieję że zbieramy super pomysl

Wpłaty - 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Klaudia Ziarkiewicz się z - awatar
8
Klaudia Ziarkiewicz się z
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Dawid - awatar
20
Dawid
Bartek Gdańsk - awatar
20
Bartek Gdańsk
Ludwika i Augustyn Łabno - awatar
200
Ludwika i Augustyn Łabno
Anonimowy Darczyńca - awatar
201
Anonimowy Darczyńca
Ewa i Michał Lisowscy - awatar
200
Ewa i Michał Lisowscy
Monika,Albert Krzemień - awatar
200
Monika,Albert Krzemień
Ryszard Budzik - awatar
500
Ryszard Budzik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij