Zbiórka Pomoc dla OSP Sucha - zdjęcie główne

Pomoc dla OSP Sucha

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej niesie pomoc od 1928 roku i jako jedna z pierwszych na terenie regionu radomskiego była włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Podczas akcji gasimy pożary, pomagamy przy wypadkach drogowych, usuwamy powalone drzewa z dróg, pompujemy wodę z zalanych terenów czy również dowozimy ludzi na szczepienia.

Bierzemy również udział w różnych akcjach charytatywnych i aktywnie uczestniczymy w uroczystościach kościelnych.

Od 2018 roku na skutek zmian w umundurowaniu strażaków i zmianie koloru ubrań na jaśniejsze borykamy się z problemem należytej czystości ubrań specjalnych w których pracujemy. Dopiero na tej jasnej odzieży widać jakie niebezpieczeństwo czyha na nas strażakach podczas akcji. Na czarnej odzieży nie było widać sadzy czy niebezpiecznych związków które wnikły w odzież np podczas gaszenia śmieci i innych materiałów niebezpiecznych.

Obecnie po każdej akcji gaśniczej powinniśmy uprać odzież w odpowiednich środkach piorących przeznaczonych do tego typu odzieży.

Piorąc odzież specjalną we własnym zakresie narażamy swoich bliskich i przynosimy zapachy dymu i spalenizny do naszych domów.

Ponadto takie pranie i suszenie wymaga sporo czasu i w tym czasie nie możemy brać udział w akcjach.  Pranie ubrań w pralni specjalistycznej generuje kolejne koszty i eliminuje naszych druhów z udziału w akcjach na kilka dni.

Najlepszym sposobem aby rozwiązać ten problem jest zakup pralko-suszarki która w kilka godzin upierze i wysuszy nam odzież w której będziemy mogli bezpiecznie znów szybko nieść pomoc. Dodatkowo chcemy zakupić odpowiednie środki piorące gdyż zwykły proszek nie usuwa wszystkich związków i zanieczyszczeń z naszych ubrań.

Podsumowując bardzo prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc i przekazanie środków na zakup pralko-suszarki dla naszej jednostki.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Grzegorz Wierzbicki - awatar

    Grzegorz Wierzbicki

    05.02.2022
    05.02.2022

    Grosik dorzucony :)

3 000 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
790
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eugeniusz Furga - awatar
Eugeniusz Furga
50
Jakub Szafrański - awatar
Jakub Szafrański
50
Grzegorz Świętek - awatar
Grzegorz Świętek
90
Beata Soczewka - awatar
Beata Soczewka
50
Leszek Warchoł - awatar
Leszek Warchoł
50
Beata Warchoł - awatar
Beata Warchoł
100
Krzysztof Woźniak - awatar
Krzysztof Woźniak
50
Damian S - awatar
Damian S
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij