Zbiórka Pomoce szkolne dla niewidomych - miniaturka zdjęcia

Pomoce szkolne dla niewidomych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoce szkolne dla niewidomych - zdjęcie główne

Pomoce szkolne dla niewidomych

51 829 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W Szkole Podstawowej Specjalnej laskowskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego uczą się dzieci niewidome i słabowidzące z niepełnosprawnością intelektualną znaczną, umiarkowaną i lekką. Wśród nich dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi takimi jak autyzm, mózgowe porażenie dziecięce, specyficzne zaburzenia rozwoju oraz z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu.

Praca z podopiecznymi wymaga codziennych, żmudnych działań oraz zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogów z wieloletnim doświadczeniem i konkretnymi specjalizacjami, jak również wykorzystania szeregu profesjonalnych pomocy dydaktycznych.

Obecnie zbieramy środki dla naszych najmłodszych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej, na wyposażenie ich sal lekcyjnych w niezbędne przyrządy.

Bardzo potrzebne są nam wszelkie pomoce dydaktyczne do pracy nad motoryką rączek, sensoryką, prawidłowym odbieraniem i przetwarzaniem bodźców, sprzęt pomagający rozwijać i wyostrzać zmysły, ćwiczący koncentrację, wzmacniający koordynację ruchową.

Na liście potrzeb znajdują się m.in.: sortery kształtów, klocki, labirynt z drewnianymi elementami, tablice demonstracyjne (litery i cyfry), masy kreatywne, tunel do zabaw ruchowych, maty i drabinki gimnastyczne, piłki gimnastyczne, huśtawka kokon. Wszystkie elementy wyposażenia będą nieocenione w rehabilitacji i usprawnianiu naszych dzieci.

Szacunkowy koszt pomocy dydaktycznych to 7.000 złotych.

Będziemy wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na ten cel!

Zbiórka prowadzona jest w ramach akcji Auchan Lokalnie, przy współpracy z Auchan Łomianki, Pomagam.pl oraz Donateo. Dziękujemy naszym Partnerom za wsparcie!

*****

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Laskach prowadzony jest przez Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie – najstarszą polską organizację, która od ponad 110 lat działa na rzecz niewidomych i słabowidzących, otacza swoich wychowanków wszechstronną opieką edukacyjno-wychowawczą, rehabilitacyjną, rewalidacyjną i socjalną, przygotowuje do samodzielności, podjęcia pracy, aktywnego udziału w życiu społecznym i kulturalnym, integracji ze społeczeństwem osób widzących.

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000054086.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 829 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Logo Auchan
Klienci Auchan
51 819
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij