Zbiórka OSTATNIA szansa niewinnych istot - miniaturka zdjęcia

OSTATNIA szansa niewinnych istot Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka OSTATNIA szansa niewinnych istot - zdjęcie główne

OSTATNIA szansa niewinnych istot

40 491 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 703 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Od 22 lat działamy na rzecz zwierząt, w Polsce i zagranicą. Uratowaliśmy tysiące istnień, wszystkich gatunków. Dziś stoimy przed ogromnymi wyzwaniami. Prowadzimy najstarszy azyl w Polsce, Schronisko Pegasus. Jednocześnie, nieustannie od początku wojny, niesiemy pomoc dla tysięcy niewinnych istot z Ukrainy. Jesteśmy wyczerpani pod każdym względem. Najgorsza jest codzienna walka o zapłacenie rachunków za życie naszych podopiecznych! Błagamy Was o pomoc. Dodajcie nam skrzydeł! Pomóżcie ocalić zwierzęta, które są pod opieką schroniska i te, które wciąż na ratunek czekają!

Fot. Psiaki, które udało nam się bezpiecznie przewieźć do Polski! Walka o zdrowie tak poszkodowanych zwierząt to ogromne koszty. Ocaliliśmy setki istnień, część pozostaje pod naszymi skrzydłami, inne znalazły pomoc w zaprzyjaźnionych organizacjach.

Jesteśmy grupą idealistów - wolontariuszy, poświęciliśmy swoje całe prywatne życie by nieść dobro. 

Dziś, dzielimy nasz czas na intensywne działania w Polsce (Schronisko Pegasus normalnie funkcjonuje, zajmuje się prawie 200 stałych podopiecznych i przyjmuje nowe zwierzęta, przeprowadza interwencje) oraz na niesieniem pomocy na wschodzie. Bez wsparcia dłużej nie udźwigniemy ogromu nieszczęść.

Fot. 33 letni spracowany koń ze Śląska, ocalony przez Pegasusa.

Fot. Suczka, która na wsi co cieczkę rodziła szczenięta. W ostatnich tygodniach wysterylizowaliśmy ją i znaleźliśmy dom!

Fot.  Koń Carplion, który spędził kilka tygodni w Buczy na bagnach

Fot. Młody psiak z poparzeniami chemicznymi

Fot. Szczenięta wywiezione z miejsc bezpośrednich walk wojsk

Czasem obraz to więcej niż tysiąc słów. Zwierząt w potrzebie jest ogrom, nie sposób przedstawić każdego. 

W krótkim filmie chcemy podzielić się z Wami codziennością!

Wierzymy, że miłośników zwierząt jest więcej! W grupie siła i RAZEM z Wami pokonamy wszelkie trudności. Prosimy, wesprzyjcie Schronisko Pegasus!

Agata Geilke, Prezeska Fundacji Instytut Empatii z odziałem Schronisko Pegasus oraz WoloTeamPegasus!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko Pegasus - awatar

  Schronisko Pegasus

  16.11.2022
  16.11.2022

  https://pomagam.pl/ku_zdrowiu/edytuj/,

  Walka o zdrowie, komfort, życie naszych podopiecznych nie kończy się nigdy. Nie każda bitwę da się wygrać, ale ważne, może i najważniejsze jest to, czy udało się zrobić wszystko co możliwe. To i danie choć chwili szczęścia, miłości i troski uratowanym, wcześniej tak krzywdzonym zwierzętom to zawsze będzie nasz cel. Możliwy tylko dzięki wam. I dzięki wam, że jesteście.

  Zdjęcie aktualizacji 105 660

Komentarze


 • Kapi P - awatar

  Kapi P

  13.11.2022
  13.11.2022

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2022
  12.10.2022

  Trzymajcie się ♥️♥️♥️

 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  26.09.2022
  26.09.2022

  Pozdrawiam Kochani

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2022
  29.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.08.2022
  26.08.2022

  Powodzenia i dziękuję za to, co robicie

40 491 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 703 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 703

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Karolina - awatar
Karolina
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paula - awatar
Paula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij