Zbiórka Ratunek dla staruszka - zdjęcie główne

Ratunek dla staruszka

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

Małgorzata Ostoja-Wilamowska

Organizator zbiórki

Kochani, tym razem proszę o ratunek dla starego psa, którego ktoś po prostu wyrzucił. Ogłosiło go Stowarzyszenie inicjatyw Lokalnych Biebrza. Jeżeli pomoc nie nadejdzie w ciągu kilku dni, ten starowinka znajdzie sie w Radysach. A co to dla niego oznacza? Niewątpliwie pewną śmierć  z głodu, wycieńczenia, chorób lub z powodu zagryzienia przez inne, silniejsze psy z kojca. Dziewczyny, które zamuja się wyciąganiem psów z Radys znalazłyby dla niego miejsce,a le oczywoiście na przeszkodzie stoi brak gotwki. Pies jest piekny i sądzę, ze szybko zostałby adoptowany,ale zanim znajdziemy jego człowieka może już być za późno. Dlatego błagam o ratunek dla niego. 


Aktualizacje


 • Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

  Małgorzata Ostoja-Wilamowska

  09.08.19
  09.08.19

  Mamy czas do przyszłego tygodnia i musimy go uratować, on nie może pojechać do RADYS - popatrzcie jaki to cudowny miziak

  Zdjęcie aktualizacji 35 467

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

Małgorzata Ostoja-Wilamowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Rokton - awatar
Rokton
20
Iwona - awatar
Iwona
28
Ania - awatar
Ania
20
Basia - awatar
Basia
10
Ewa Szydłowska - awatar
Ewa Szydłowska
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50
Dorota Copik - awatar
Dorota Copik
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij