Zbiórka Ratunek dla staruszka - zdjęcie główne

Ratunek dla staruszka

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

Małgorzata Ostoja-Wilamowska

Organizator zbiórki

Kochani, tym razem proszę o ratunek dla starego psa, którego ktoś po prostu wyrzucił. Ogłosiło go Stowarzyszenie inicjatyw Lokalnych Biebrza. Jeżeli pomoc nie nadejdzie w ciągu kilku dni, ten starowinka znajdzie sie w Radysach. A co to dla niego oznacza? Niewątpliwie pewną śmierć  z głodu, wycieńczenia, chorób lub z powodu zagryzienia przez inne, silniejsze psy z kojca. Dziewczyny, które zamuja się wyciąganiem psów z Radys znalazłyby dla niego miejsce,a le oczywoiście na przeszkodzie stoi brak gotwki. Pies jest piekny i sądzę, ze szybko zostałby adoptowany,ale zanim znajdziemy jego człowieka może już być za późno. Dlatego błagam o ratunek dla niego. 


Aktualizacje


 • Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

  Małgorzata Ostoja-Wilamowska

  09.08.2019
  09.08.2019

  Mamy czas do przyszłego tygodnia i musimy go uratować, on nie może pojechać do RADYS - popatrzcie jaki to cudowny miziak

  Zdjęcie aktualizacji 35 467

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Małgorzata Ostoja-Wilamowska - awatar

Małgorzata Ostoja-Wilamowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Rokton - awatar
Rokton
20
Iwona - awatar
Iwona
28
Ania - awatar
Ania
20
Basia - awatar
Basia
10
Ewa Szydłowska - awatar
Ewa Szydłowska
20
Ela B. - awatar
Ela B.
50
Dorota Copik - awatar
Dorota Copik
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij