Zbiórka Stawiamy Lorda na łapy - zdjęcie główne

Stawiamy Lorda na łapy

1 883 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

LORDZIOto pies specjalnej  troski - ma spondyloze i 100 psich lat...

Trafił do nas już ledwo trzymający się na łapach. Trafił na chwile by dożyć godnej śmierci.Zobaczył jak tu u nas jest i zdecydował, że jeszcze pożyje! Żyjemy z dnia na dzień ciesząc się sobą chodź opieka nad niepełnosprawnym psem to nie tylko siku...koopa...jeść. 

Lord komunikuje sie z nami - szczeka - po tonie wiemy co chce i dostaje to co chce. Siku...koopa...jeść. ..na wózek..i wózka. ..pić...smutno mi....Ostatnio podupadł na zdrowiu i sam ograniczył ruch.Został zdiagnozowany i wiemy z czym się zmierzamy.

Z pomocą przyszła cud Dziewczyna Magda - osteopatka i ustawiła nam fizjoterapie.

2 miesiące ćwiczeńi wspomagania suplementami na zanik mięśni i STAWIAMY LORDA NA ŁAPY.

ZBIÓRKA NA: - suplementy Game Dog, dzięki którym wspomagamy rehabilitację  Lorda - zakup pampersów bo przecieka chłopak na uszczelce :)

 ♡DZIĘKUJEMY ZA POMOC TEMU wyjątkowemu kundelkowi, który porzucony w lesie, w zbiorniku przeciwpożarowym wykrzyczał sobie ratunek i teraz tak samo krzyczy na nas gdy coś chce  ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Aktualizacje


 • OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania - awatar

  OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania

  12.06.2018
  12.06.2018

  Paputki zmęczone bardzo dziękują❣️❣️❣️❣️❣️

  Zdjęcie aktualizacji 16 244

Komentarze


 • egago - awatar

  egago

  12.06.2018
  12.06.2018

  Najlepiej zainwestowany grosik👍👍👍👍

 • Ewa Zaraś - awatar

  Ewa Zaraś

  12.06.2018
  12.06.2018

  Poszło :-)

 • Ewa Polek - awatar

  Ewa Polek

  12.06.2018
  12.06.2018

  Dla Lordzia od Hexa :)

 • Lakuś Lilunia - awatar

  Lakuś Lilunia

  12.06.2018
  12.06.2018

  Trzymaj się Lordziku jak najdłużej Ty nasz Psi bohaterze. ściskamy cieplutko

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  12.06.2018
  12.06.2018

  dużo siły dla Was wszystkich! <3

1 883 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Roko - awatar
Roko
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lakuś Lilunia - awatar
Lakuś Lilunia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabela Ka - awatar
Izabela Ka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ilona - awatar
Ilona
30
Malgorzata Bazela - awatar
Malgorzata Bazela
100
Iwona K. - awatar
Iwona K.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij