Zbiórka Stawiamy Lorda na łapy - zdjęcie główne

Stawiamy Lorda na łapy

1 883 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

LORDZIOto pies specjalnej  troski - ma spondyloze i 100 psich lat...

Trafił do nas już ledwo trzymający się na łapach. Trafił na chwile by dożyć godnej śmierci.Zobaczył jak tu u nas jest i zdecydował, że jeszcze pożyje! Żyjemy z dnia na dzień ciesząc się sobą chodź opieka nad niepełnosprawnym psem to nie tylko siku...koopa...jeść. 

Lord komunikuje sie z nami - szczeka - po tonie wiemy co chce i dostaje to co chce. Siku...koopa...jeść. ..na wózek..i wózka. ..pić...smutno mi....Ostatnio podupadł na zdrowiu i sam ograniczył ruch.Został zdiagnozowany i wiemy z czym się zmierzamy.

Z pomocą przyszła cud Dziewczyna Magda - osteopatka i ustawiła nam fizjoterapie.

2 miesiące ćwiczeńi wspomagania suplementami na zanik mięśni i STAWIAMY LORDA NA ŁAPY.

ZBIÓRKA NA: - suplementy Game Dog, dzięki którym wspomagamy rehabilitację  Lorda - zakup pampersów bo przecieka chłopak na uszczelce :)

 ♡DZIĘKUJEMY ZA POMOC TEMU wyjątkowemu kundelkowi, który porzucony w lesie, w zbiorniku przeciwpożarowym wykrzyczał sobie ratunek i teraz tak samo krzyczy na nas gdy coś chce  ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

Aktualizacje


 • OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania - awatar

  OSTOJA - PsiHOSTEL dla bezdomniaka, dla ludzi frajda z pomagania

  12.06.18
  12.06.18

  Paputki zmęczone bardzo dziękują❣️❣️❣️❣️❣️

  Zdjęcie aktualizacji 16 244

Komentarze


 • egago - awatar

  egago

  12.06.18
  12.06.18

  Najlepiej zainwestowany grosik👍👍👍👍

 • Ewa Zaraś - awatar

  Ewa Zaraś

  12.06.18
  12.06.18

  Poszło :-)

 • Ewa Polek - awatar

  Ewa Polek

  12.06.18
  12.06.18

  Dla Lordzia od Hexa :)

 • Lakuś Lilunia - awatar

  Lakuś Lilunia

  12.06.18
  12.06.18

  Trzymaj się Lordziku jak najdłużej Ty nasz Psi bohaterze. ściskamy cieplutko

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  12.06.18
  12.06.18

  dużo siły dla Was wszystkich! <3

1 883 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Roko - awatar
Roko
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lakuś Lilunia - awatar
Lakuś Lilunia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izabela Ka - awatar
Izabela Ka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ilona - awatar
Ilona
30
Malgorzata Bazela - awatar
Malgorzata Bazela
100
Iwona K. - awatar
Iwona K.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij