Zbiórka Kotka Mania prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Kotka Mania prosi o pomoc!

670 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Zjadana żywcem przez wszoły, pchły i larwy much, zagłodzona, brudna i konająca... z wypadniętym fragmentem prostnicy. Powodem była nieustająca, trwająca nawet miesiącami biegunka. Kotka, gdy do nas trafiła była obrazem nędzy i rozpaczy...

 Jesteśmy pewni, że gdyby nie trafiła do nas, umierałaby gdzieś w krzakach... z głodu i bólu. Nie wiemy, ile to kocie czekało na pomoc... 

Natychmiast udaliśmy się do lecznicy weterynaryjnej, gdzie kotka została poddana repozycji prostnicy.

 Dzisiaj pozbyliśmy się części pasożytów, poprzez kąpiele, co przyniosło kici zdecydowaną ulgę. 


Codziennie podajemy Manii kroplówki, by wzmocnic jest maleńkie, wychudzone ciałko.

 Walczymy z biegunką, która to jest powodem tak złego stanu kotki. Mania musi spożywać specjalny pokarm, który zapobiega biegunce - GASTRO INTENSTINAL. Ponadto dostaje antybiotyk oraz leki przeciw bigunce - synulox, fermactiv oraz prokolin. To wszystko jest niestety bardzo drogie. Poza kosztowną operacją, kotka przez dłuższy czas będzie wymagała specjalnej opieki, dlatego bardzo prosimy państwa o pomoc. 

Mania nie ma kilku zębów - kilku siekaczy dolnych i górnych. Kotka ma ponad rok. Jednak stan zębów wskazuje, że była w bardzo złym stanie od dłuższego czasu. 

Taki zastaliśmy dzisiaj widok, gdy Mania została wykąpana i nakarmiona. Kotka w końcu poczuła ogromną ulgę. Pozbyliśmy się części pasożytów, które w bardzo krótkim czasie zjadłyby koteczkę żywcem :( Mania ma przed sobą długi, ale mamy nadzieję, że skuteczny powrót do zdrowia. Już szukamy dla niej nowego, kochającego domku. Koteczka nie straciła nawet przez chwilę nadziei i wiary z lepszy los. Kocha człowieka ponad wszystko. Mimo bólu i cierpienia, kotka pragnie bliskości. Pragnie, by to właśnie ręka człowieka ukoiła wszystkie jej smutki. Z całego serca prosimy o wsparcie. 

670 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Natalia Dudziak - awatar
Natalia Dudziak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewelina Evi Ewel - awatar
Ewelina Evi Ewel
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Patryk Kowalczyk - awatar
Patryk Kowalczyk
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Marta - awatar
Marta
50
Patrycja Majewska - awatar
Patrycja Majewska
15
aneta gasior - awatar
aneta gasior
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij