Zbiórka Kotka Mania prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Kotka Mania prosi o pomoc!

670 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Zjadana żywcem przez wszoły, pchły i larwy much, zagłodzona, brudna i konająca... z wypadniętym fragmentem prostnicy. Powodem była nieustająca, trwająca nawet miesiącami biegunka. Kotka, gdy do nas trafiła była obrazem nędzy i rozpaczy...

 Jesteśmy pewni, że gdyby nie trafiła do nas, umierałaby gdzieś w krzakach... z głodu i bólu. Nie wiemy, ile to kocie czekało na pomoc... 

Natychmiast udaliśmy się do lecznicy weterynaryjnej, gdzie kotka została poddana repozycji prostnicy.

 Dzisiaj pozbyliśmy się części pasożytów, poprzez kąpiele, co przyniosło kici zdecydowaną ulgę. 


Codziennie podajemy Manii kroplówki, by wzmocnic jest maleńkie, wychudzone ciałko.

 Walczymy z biegunką, która to jest powodem tak złego stanu kotki. Mania musi spożywać specjalny pokarm, który zapobiega biegunce - GASTRO INTENSTINAL. Ponadto dostaje antybiotyk oraz leki przeciw bigunce - synulox, fermactiv oraz prokolin. To wszystko jest niestety bardzo drogie. Poza kosztowną operacją, kotka przez dłuższy czas będzie wymagała specjalnej opieki, dlatego bardzo prosimy państwa o pomoc. 

Mania nie ma kilku zębów - kilku siekaczy dolnych i górnych. Kotka ma ponad rok. Jednak stan zębów wskazuje, że była w bardzo złym stanie od dłuższego czasu. 

Taki zastaliśmy dzisiaj widok, gdy Mania została wykąpana i nakarmiona. Kotka w końcu poczuła ogromną ulgę. Pozbyliśmy się części pasożytów, które w bardzo krótkim czasie zjadłyby koteczkę żywcem :( Mania ma przed sobą długi, ale mamy nadzieję, że skuteczny powrót do zdrowia. Już szukamy dla niej nowego, kochającego domku. Koteczka nie straciła nawet przez chwilę nadziei i wiary z lepszy los. Kocha człowieka ponad wszystko. Mimo bólu i cierpienia, kotka pragnie bliskości. Pragnie, by to właśnie ręka człowieka ukoiła wszystkie jej smutki. Z całego serca prosimy o wsparcie. 

670 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Natalia Dudziak - awatar
Natalia Dudziak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewelina Evi Ewel - awatar
Ewelina Evi Ewel
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Patryk Kowalczyk - awatar
Patryk Kowalczyk
5
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Marta - awatar
Marta
50
Patrycja Majewska - awatar
Patrycja Majewska
15
aneta gasior - awatar
aneta gasior
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij