Zbiórka Zapłata za wierność - zdjęcie główne

Zapłata za wierność

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Już dziś możemy, spokojnie powiedzieć Nela znalazła, swoje miejsce na ziemi. Długo nie było o niej wieści, ale nie byliśmy, pewni jak zaaklimatyzuje się w nowym domu, czy nowa psia rodzina przyjmie ją do swojego stada, czy ona sama będzie chciała do tego stada dołączyć. A czy to się udało sami oceńcie.


Nelcia spaceruje sobie po górach, jest, szczęśliwa znalazła, swoje miejsce na ziemi i ludzi, którzy nie biją, tylko tulą i kochają, ma zawsze pełną miskę i jest pod stałą opieką weterynaryjną. Nauczyła się ufać już się nie boi, a nam pozostało tylko ocierać łzy szczęścia i tęsknić. Zawieźliśmy ją bardzo daleko, ale było warto, latem pojedziemy ją odwiedzić i wszyscy razem pójdziemy na spacer wysoko w góry. Nela jest bezpieczna, nie musimy szukać hoteliku, pozostał jednak dług w lecznicy 

musimy go uregulować, żeby pomóc kolejnym zwierzętom, bo warto, bo gdzieś tam czekają na naszą pomoc. Prosimy pomóżcie nam spłacić dług , już nie raz udowodniliście że z wami możemy przenosić góry.

Darowiznę można wpłacać również na nasze konto z dopiskiem Darowizna dla Neli.


Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie słyszeli o  naszej Nelusi przypominamy jej historię.

Czwartek, 16.02.2017 r, godziny popołudniowe, telefon alarmowy, błaganie o pomoc dla bardzo chudego psa, bez sierści, który nie ma siły wstać.

Jedziemy natychmiast. To co zastaliśmy na miejscu to szok…. pomieszczenie bez drzwi, sterta słomy, brudne garnkii ona Nela - młodziutka bernardynka.Siedzi cichutko trzęsąc się ze strachu, bojąc się każdego kroku i dotyku. Brak okrywy włosowej odsłania nam czerwone poranione ciało, słoma kaleczy skórę, tworząc kolejne sączące się rany. Widok i okropny odór powoduje w nas napływ złości, policjanci nie dają rady….

Zadajemy sobie pytanie jak tak można, dlaczego? Przecież pies to najlepszy przyjaciel człowieka… szkoda że to działa tylko w jedną stronę.

Pojawia się właściciel (w normalnych warunkach na widok właściciela pies się cieszy merda ogonem) a sunia szuka schronienia i nagle upada… nie ma siły, jest jej już wszystko jedno. Piękna dumna bernardynka, to dziś zagłodzona, wycieńczoną sunia, słaniająca się na łapach. Nela ma dopiero półtora roku, powinna biegać i bawić się a my w jej oczach widzimy ogromne cierpienie.

Właściciel twierdzi że była leczona na nużycę, jednak nie jest w stanie podać nam adresu kliniki, ,,(..)przecież dbam o nią”- wykrzykuje inspektorom i policji. Na koniec najlepsze, dowiadujemy się, że była-UWAGA, była leczona przez Internet (kąpiele w szarym mydle, ale i to tylko latem bo zimą za zimno).

Nużyca to choroba która rozwija się tygodniami, doprowadzenie psa do takiego stanu trwało miesiące.

Waga psa to niespełna 30kg (a powinno być 60), wystająca miednica ,wystające żebra brak okrywy włosowej i liczne rany na całym ciele, sącząca się ropa z oczu, zapadnięte gałki oczne. To skutek niedożywienia. Ale mamy nadzieję że będzie dobrze, musi być! Będziemy o nią walczyć, ma jeszcze tyle szczęśliwych lat przed sobą.

Sunia przybywa teraz w klinice, lekarze WALCZĄ o jej życie. Każdy dotyk sprawia jej ból, każdy krok to ogromny wysiłek- ale na pewno da radę przecież to silna rasa.

Uda nam się na pewno, przecież Roki i Brawo dali radę. Musimy Was jednak prosić o pomoc, bez pieniędzy nie damy rady, a z każdym dniem nasze środki topnieją. RAZEM zbierzemy potrzebną sumę a leczenie będzie bardzo długie, tyle razy już nam pomogliście. Każda złotówka to dar życia dla suni, którą pokochaliśmy już całym sercem.

Darowiznę można również wpłacać na nasze konto w tytule pisząc Darowizna dla Neli.

Za jakiś czas będzie również potrzebny dom, więc jeśli ktoś z Was planował adopcję może poczekać aż Nela wróci do zdrowia i przywrócić jej wiarę w człowieka.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Łódź - awatar

  OTOZ Animals Łódź

  18.03.2017
  18.03.2017

  CUDOWNE WSPANIAŁE WIEŚCI. Nela nie ma grzybicy, zmiany skórne to tylko nużyca i skutki długotrwałego zaniedbania oraz niedożywienia. Z całego serca prosimy, udostępniajcie. Szukamy cudownego kochanego człowieka, potrzebny dom, w którym nasza dziewczynka będzie mogła dojść do siebie. Prosimy, pomóżcie znaleźć nam to cudowne miejsce na ziemi, każde kliknięcie to szansa na powodzenie. Dziękujemy i jednocześnie prosimy o dalszą pomoc finansową, bo jeśli ten dom się jednak nie znajdzie, dojdą koszty Hoteliku i zakupu dobrej karmy, a jeszcze nie znamy całych kosztów leczenia. Dziękujemy i prosimy, nie zapomnij udostępnić.
  Darowiznę można wpłacić przez pomagam.pl, lub bezpośrednio na konto inspektoratu 62 1240 3086 1111 0010 6791 4891 koniecznie z dopiskiem: darowizna dla Neli.

Komentarze


 • Violetta Prośniewska - awatar

  Violetta Prośniewska

  21.04.2017
  21.04.2017

  Także dodałam małą cegiełkę

  • OTOZ Animals Łódź - awatar

   OTOZ Animals Łódź - Organizator zbiórki

   21.04.2017
   21.04.2017

   Dziękujemy z całego serca

 • Bogusia - awatar

  Bogusia

  21.04.2017
  21.04.2017

  Dodałam swoją niewielką cegiełkę. Powodzenia

  • OTOZ Animals Łódź - awatar

   OTOZ Animals Łódź - Organizator zbiórki

   21.04.2017
   21.04.2017

   Dziękujemy z całego serca

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.2017
  18.03.2017

  Dziękujemy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2017
  17.03.2017

  trzymaj się psinko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.2017
  11.03.2017

  wspaniała rasa bednardym ,,tez mam ale chłopaka ,,i 3 innne w tym jednego przygarnełam ,,

  • OTOZ Animals Łódź - awatar

   OTOZ Animals Łódź - Organizator zbiórki

   17.03.2017
   17.03.2017

   To Prawda wspaniała rasa. Dziękujemy za wsparcie.

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób

Wpłaty: 86

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Violetta Prośniewska - awatar
Violetta Prośniewska
29
Bogusia - awatar
Bogusia
50
Karolina Daniluk - awatar
Karolina Daniluk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij