Zbiórka Pomóż nam w zakupie samochodu, - zdjęcie główne

Pomóż nam w zakupie samochodu,

3 570 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób

700 interwencji rocznie, tysiące uratowanych zwierząt... 

Setki wyjazdów do rannych psów, kotów oraz dzikich zwierząt.


Wszystko to jest możliwe tylko wtedy, gdy samochód jest sprawny. 

Niestety nasze schroniskowe auto jest w tragicznym stanie i nadaje się jedynie do złomowania...


 POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY BY MÓC POMAGAĆ DALEJ!


Ciągle brakuje nam środków finansowych na leczenie zwierząt, dlatego też nie stać nas na zakup sprawnego samochodu dla schroniska. Każdego dnia korzystamy z prywatnych pojazdów, które niestety nie są do tego przystosowane.


Z CAŁEGO SERCA PROSIMY WAS O POMOC I WSPARCIE


ABYŚMY MOGLI ZAKUPIĆ SAMOCHÓD DLA NASZEGO SCHRONISKA


Takiego, który będzie bezpieczny dla pracowników i przede wszystkim dla naszych zwierząt. Samochód, który planujemy zakupić będzie nam służył wiele długich lat i uratuje niejedno stworzenie. 


Milka ze zdjęcia - była naszą podopieczną, kilka lat temu znalazła kochający dom !


Schronisko prowadzimy od 2010 roku. 

Przez ten czas stworzyliśmy miejsce, w którym psy i koty czują się szczęśliwe... 


Dbamy o każdego podopiecznego najlepiej jak potrafimy. 

Nasze schronisko jest każdego dnia otwarte dla wolontariuszy oraz osób chcących wyprowadzić psiaki na spacer. 


Włożyliśmy serce, czas, miłość i całą naszą energię, by pomagać bezdomnym zwierzętom... Teraz sami potrzebujemy pomocy, by móc pomagać dalej...


DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


Zobacz, jak wspaniałe miejsce udało nam się stworzyć przez te wszystkie lata... 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.2019
  11.08.2019

  Fajnie, że działacie :)

 • Artur Maczyński - awatar

  Artur Maczyński

  10.08.2019
  10.08.2019

  🙂

  • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

   OTOZ Animals Oddział Oświęcim - Organizator zbiórki

   10.08.2019
   10.08.2019

   Dziękujemy!

3 570 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 157 osób

Wpłaty: 157

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jakub - awatar
Jakub
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Martyna - awatar
Martyna
50
Justyna - awatar
Justyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alina - awatar
Alina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij