Zbiórka Na pomoc skrzywdzonym zwierzętom - miniaturka zdjęcia

Na pomoc skrzywdzonym zwierzętom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na pomoc skrzywdzonym zwierzętom - zdjęcie główne

Na pomoc skrzywdzonym zwierzętom

7 777 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 222 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy grupą wolontariuszy, którzy od blisko 10 lat,codziennie pomagają zwierzętom z terenu Tarnowa i Ziemi Tarnowskiej.  Rocznie przeprowadzamy ok. 150 interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt! 

Trafiają do nas zwierzęta niechciane, odebrane interwencyjnie, zwierzęta po wypadkach, które wracają u nas do zdrowia. 

Bardzo Państwa prosimy o pomoc w utrzymaniu zwierząt i w opłaceniu faktur za leczenie weterynaryjne.

Edi - odebrany z meliny, przypięty krótką smyczą w łazience. W tej chwili Edi przebywa w hoteliku dla zwierząt. Wymaga także specjalnej diety, gdyż lata zaniedbań doprowadziły do zniszczenia organizmu. 

Teodor - jeden z wielu kotów wolno bytujących. Karmicielka zauważyła, że z pyska leci ropa. Teodor od kilku tygodni jest leczony, gdyż był olbrzymi stan zapalny gardła, do tego nadżerki, stany zapalne dziąseł. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. 

Saba - odebrana interwencyjnie w stanie zagłodzenia. Od dwóch lat przebywa w hoteliku, w którym czeka na dom. 

Tola - wyłapana na pustej posesji jako bardzo wycofany, dziki szczeniak. Od dwóch lat przebywa w hoteliku i pracuje z behawiorystą nad zaufaniem do człowieka. Czeka na dom. 

Pomagamy także dzikim zwierzętom. Posiadamy zgodę Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska na przetrzymywanie m.in. jeży, wiewiórek, ptaków. Po wyleczeniu, wszystkie zwierzęta są wypuszczane na wolność. Jako jedyni w Tarnowie w sposób profesjonalny udzielamy pomocy dzikim zwierzętom.

Poniżej przedstawiamy tylko kilka faktur za miesiąc marzec. To koszty weterynaryjne, karma dla psów, kotów czy jeży oraz inne akcesoria, tak niezbędne, aby ratować zwierzęta! 

Pomóż nam pomagać! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  12.07.2022
  12.07.2022

  Na uboczu wiejskiej drogi leżała reklamówka. Niby nic dziwnego, ludzie są niedbali, rzucają śmieci gdzie popadnie. Ale ta plastikowa torba nie była pusta i co chwila delikatnie się poruszała. Zaniepokojeni przechodnie poprosili przejeżdżający patrol policji o obejrzenie zawartości reklamówki. 😤 Zdumienie było ogromne, gdy zaglądający zobaczyli wewnątrz 4 maleńkie ciałka. 1 niestety martwe 🙁 Szczeniaki były mocno wychłodzone. 🚓 Poruszeni policjanci błyskawicznie zawieźli maluchy do pobliskiego lekarza weterynarii, który zadzwonił do nas z próbą o przejęcie piesków. Szczeniaczki są pod troskliwą opieką naszej wolontariuszki i lekarzy. Czy przeżyją? Nie wiemy.

  Zdjęcie aktualizacji 98 087

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  05.02.2022
  05.02.2022

  Dla Boba ❤️

  • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

   OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - Organizator zbiórki

   05.02.2022
   05.02.2022

   Bardzo dziękujemy

 • Joanna J. Damgaard - awatar

  Joanna J. Damgaard

  15.10.2021
  15.10.2021

  Na pomoc dla suni po wypadku ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2021
  18.05.2021

  Wspieram i popieram ;)

 • winiar - awatar

  winiar

  13.11.2020
  13.11.2020

  na pomoc dla przejechanej kotki po operacji

  • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

   OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - Organizator zbiórki

   13.11.2020
   13.11.2020

   Serdecznie dziękujemy!

7 777 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 222 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 222

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EDYTA - awatar
EDYTA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna K. - awatar
Lucyna K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Andrzejewska - awatar
Maria Andrzejewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij