Zbiórka Aby dotknąć ziemi maleńką stópką - zdjęcie główne

Aby dotknąć ziemi maleńką stópką

331 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Małgorzata Helmchen - awatar

Małgorzata Helmchen

Organizator zbiórki

Jestem mamą pięcioletniej Michalinki. 

Niestety życie doświadczyło nas bardzo okrutnie ! 

Michasia urodziła się z zespołem wad wrodzonych: wada serca- hipoplazaja łuku aorty, hipoplazja zastawki dwudzielnej i zastawki aorty, drożny przewód tętniczy, ubytek przegrody międzykomorowej, zwężony łuk aorty, rozszczep podniebienia miękkiego i twardego, niedorozwój kończyn dolnych- przykurcze w stawach kolanowych, płetwistość wielostawowa, stopy końsko- szpotawe, aplazja (niedorozwój) kości krzyżowej, kifoza lędzwiowa, deformacja miednicy, pęcherz neurogenny, zaburzenia układu pokarmowego, nieprawidłowości w budowie narządów układu pokarmowego, zaparcia, astma oskrzelowa, alergia. Te wszystkie schorzenia tworzą jedną , nieuleczalną jednostkę chorobową- caudal regression syndrome- zespół regresji kaudalnej. 

Doświadczyliśmy najgorszej prawdy z możliwych!

Choroba naszego dziecka jest nieuleczalna! Misia nigdy nie stanie na własnych nóżkach i nie doświadczy przyjemności normalnego życia. Nie będzie chodzić, nie będzie biegać.  Swą sprawnością nigdy nie dorówna rówieśnikom. Polscy, jak i zarówno zagraniczni (m.in.dr. Paley) specjaliści stają się bezsilni wobec szerokiej skali wad córki. 

Dlatego też musimy w tym momencie zrobić wszystko, aby usprawnić córkę maksymalnie i doprowadzić do tego, aby w przyszłości była samodzielnym, niezależnym  człowiekiem. Wymagana jest wzmożona, bardzo kosztowna rehabilitacja.  Mówimy tutaj jednak o kwotach przekraczających nasze najśmielsze oczekiwania. 40 000 złotych tyle kosztuje roczna, kompleksowa, zaawansowana rehabilitacja. Nie możemy dopuścić do pogłebiania się deformacji kręgosłupa, co skutkowałoby bardzo poważnymi operacjami. Dlatego też w miarę możliwości podejmujemy szeroko zaawansowaną rehabilitację. Widać jej ogromne efekty.  Widać, jak ogromne znaczenia ma ona w życiu naszej córki . 

Wobec powyższego kierujemy do wszystkich dobrych ludzi naszą prośbę o pomoc finansową.

Liczy się każda przekazana złotówka ! 


Dzięki Państwa pomocy osiągniemy założony cel. Potrzebujemy jednak wsparcia. 

Wiemy, że wielu z Was nie przejdzie wobec naszej prośby obojętnie. 

Nasze słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności za okazaną pomoc! 

331 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Małgorzata Helmchen - awatar

Małgorzata Helmchen

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Adamczak - awatar
Magdalena Adamczak
30
Milena Kurek - awatar
Milena Kurek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
karolina - awatar
karolina
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij