Zbiórka Walczmy o rodzinę Michała - zdjęcie główne

Walczmy o rodzinę Michała

120 020 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 274 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Grzesiek Górecki - awatar

Grzesiek Górecki

Organizator zbiórki

Aktualizacja 12.08.2018

Szanowni Państwo,

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim i rodziny Michała za zaangażowanie, tak dużą ilość ciepłych słów i wsparcie, w tym trudnym czasie.

Celem zbiórki było zebranie środków na pomoc w leczeniu Michała, zapewnienie opieki jak i pomoc jego rodzinie. Niestety Michał po ogromnym wysiłku i walce w dniu dzisiejszym odszedł od nas. Natomiast ja walczę dalej - teraz już tylko o jego rodzinę.

W ostatnich chwilach Michał nie bał się o siebie, bał się o bezpieczeństwo swoich najbliższych. W związku z jego nagłym odejściem wszystkie zebrane środki zostaną przekazane jego żonie Paulinie i malutkiej córeczce Neli.

Michała znałem od 7 lat. Kochany mąż, cudowny ojciec, idealny przyjaciel. Niespełna tydzień temu skończył 30 lat i pomimo młodego wieku miał już dwie wygrane walki z czerniakiem – przegrał tę trzecią. 8 miesięcy temu na świecie wraz z Paulą powitali Nelę – i tylko 8 miesięcy cieszyli się szczęściem rodzinnym. Czerniak powrócił niespodziewanie, ze zdwojoną siłą, zaatakował wątrobę, a następnie mózg. Nawrót choroby był tak silny i niespodziewany.

Michał walczył nie tylko o siebie, ale także o swoją żonę, a w szczególności Nelę. Jak każdy dobry ojciec i mąż, pomimo swojej sytuacji, nie myślał o sobie, a o żonie i córce, chcąc zapewnić im bezpieczeństwo.

Michał był dla mnie jak brat, a jego rodzina to moja rodzina. Sam nie jestem w stanie pomóc, szczególnie w obliczu tragedii, która na nas spadła. Prosiłem Was o wspólną walkę ze mną o życie Michała i dobro jego rodziny – w obecnej sytuacji proszę o dalsze wsparcie i walkę o te 2 cudowne kobiety!

Zbiórkę prowadzę za zgodą Michała i jego żony Pauliny.

Serdeczne dziękuję w imieniu Michała, Pauliny i swoim!

Grzesiek


Mój profil na FB https://facebook.com/grzesiek.gorecki.56

Michał https://facebook.com/michal.adamczyk2

Paulina https://facebook.com/paulina.siembida 

Komentarze


 • Karolina, Mateusz i Paulinka - awatar

  Karolina, Mateusz i Paulinka

  02.09.2018
  02.09.2018

  Bądźcie silne dziewczyny!

 • Krzysztof Józef Kobos - awatar

  Krzysztof Józef Kobos

  31.08.2018
  31.08.2018

  Nie ma słów aby pocieszyć w tej sytuacji myślami jestem z Wami i wierze że Michał czuwa nad swoją rodziną.

 • Jacek I Ania - awatar

  Jacek I Ania

  30.08.2018
  30.08.2018

  Jacek I Ania

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  I’m so sorry for your loss.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  My condolences go to the whole family.

120 020 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 274 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Grzesiek Górecki - awatar

Grzesiek Górecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 274

Jola - awatar
Jola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
108
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Podkamienna - awatar
Katarzyna Podkamienna
100
Anonimowy Pomagacz - awatar
Anonimowy Pomagacz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wierzę że się uda - awatar
Wierzę że się uda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij