Zbiórka Transport Ciała Małego Nicolasa - zdjęcie główne

Transport Ciała Małego Nicolasa

10 791 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksandra Stefaniak Delklok - awatar

Aleksandra Stefaniak Delklok

Organizator zbiórki

Witam, prosimy bardzo Państwa o pomoc.  

 Nazywam się Aleksandra Delklok i Proszę bardzo o pomoc w zebraniu pieniędzy na przewiezienie mojego malutkiego brata Nicolasa z Niemiec. Koszta są dla nas wszystkich ogromne, przekraczają nasze możliwości. Nicolas został brutalnie zamordowany przez swoją starszą przyrodnia siostrę w środę 6 listopada 2019 roku w Detmold. Koszta transportu ciała dokładne nie są nam znane, ale zaczynają się od 10000 tysięcy złotych, do nawet 15000 tysięcy, nie wliczając w tym pochówku. 

Nicolas urodził się w Niemczech, 26 grudnia 2015r. Niko by skończył w te święta 4 latka..Był bardzo wesołym, pogodnym i kochanym chłopczykiem. Nie zasługiwał na taki spotkany go los, a tym bardziej nie zasługuje na to, aby był pochowany daleko od ludzi, którzy go kochają. Miał całe życie przed sobą, jest to dla nas bardzo ciężki okres. Bardzo chcemy, aby był obok nas..


Nicolas urodził się w Niemczech, 26 grudnia 2015r. Niko by skończył w te święta 4 latka..Był bardzo wesołym, pogodnym i kochanym chłopczykiem. Nie zasługiwał na taki spotkany go los, a tym bardziej nie zasługuje na to, aby był pochowany daleko od ludzi, którzy go kochają. Miał całe życie przed sobą, jest to dla nas bardzo ciężki okres. Bardzo chcemy aby był obok nas..


Prosimy wszystkich o pomoc, nawet niewielka darowizna jest dla nas wielką ulgą.


Bitte um Eure Hilfe! Mein Name ist Aleksandra Delklok und bitte Euch um Hilfe bei der Rückführung unseres kleinen Bruders und Sohnes Nicolas von Deutschland nach Polen. Der Leichentransports und die Beisetzung in Polen sind sehr kostenintensiv (ca. 15000 zloty, 4000 Euro). Wir können es uns momentan nicht leisten. Nicolas, der am 26. Dezember 2015 in Deutschland zur Welt kam, wurde am 8. November in Detmold von seiner älteren  Stiefschwester brutal ermordet. Am zweiten Weihnachsttag wäre er 4 geworden... Er war ein liebevoller und fröhlicher Junge, dessen Leben unerwartet so ein schreckliches Ende genommen hat. Von Trauer erfüllt möchten wir Ihn da beisetzen, wo seine Nächsten leben, Menschen, die er geliebt hat und die ihn stets in ihre Herzen geschlossen haben. Wir möchten Ihn einfach bei uns haben... Wir bitten Euch um jede Hilfe, auch eine kleine Spende ist für uns eine große Erleichterung für die wir Euch sehr dankbar sind. Vielen herzlichen Dank auch fürs Teilen. Wir hoffen, dass wir somit möglichst viele empfindsame und einfühlende Leute erreichen

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2019
  13.11.2019

  Wyrazy wspölczucia

 • Marcin - awatar

  Marcin

  13.11.2019
  13.11.2019

  Tragedia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.2019
  13.11.2019

  ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SIŁY , ABYŚCIE PRZETRWALI TE CIĘŻKIE CHWILE)))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2019
  11.11.2019

  Bardzo mi przykro

 • Anna - awatar

  Anna

  11.11.2019
  11.11.2019

  Straszna tragedia wyrazy współczucia dla całej rodziny 😢

10 791 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksandra Stefaniak Delklok - awatar

Aleksandra Stefaniak Delklok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 334

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
P. Baranska - awatar
P. Baranska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MvP7 - awatar
MvP7
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mario - awatar
Mario
50
Dariusz Greszta - awatar
Dariusz Greszta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij