Zbiórka Suka z kurnika walczy o zycie - miniaturka zdjęcia

Suka z kurnika walczy o zycie Jak założyć taką zbiórkę?

Suka z kurnika walczy o zycie

3 004 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Przeczytajcie do końca, historia suni zaczyna się w majówkę i do dnia dzisiejszego trwa jej walka o życie !!

Majówka, eh na długo ją zapamiętamy ... Niepodal Wyszek (Podlasie) przyszła słaniając się na nogi ta suka. Weszła do kurnika i padła:(:(Kobieta do której przyszła na posesję mówi, że widziała tą sukę jak szła drogą słaniając się na nogach... Irena natychmiast pojechała. Suka nie reagowała na żadne wołania, nic .. Jakimś cudem Irenie udało się zapiąć jej linkę i zaciągnąć (tak, tak) do auta. Dała pić - wypiła kilka litrów wody. Ma kleszcze, tył zdredowany, uszy czarne. W uchu tatuaż - udało się odczytać. Dzwonimy do hodowców, którzy są wymieni na stronie ZKWP jednak wszyscy do których udało się dodzwonić twierdzą, że to nie ich suka.

Stan suki zły. W wynikach wyszła pokleszczówka. Dostała imizol, leki kroplówki.
Dodatkowo płyn w płucach. Wykonano usg - wykluczono ropomacicze. Suka słaba, nie da rady stać na nogach, słania się :(


Codzienne kroplówki, leki i wydawać by się mogło, że Hera wychodzi na prostą. Zaczęła się czuć lepiej, przez kilka dni widać było poprawę, ale tylko przez kilka dni ...
Przestała jeść, nie chciała wychodzić z budy, stan się jej pogarszał.

Cały czas jazdy do weta, badania, diagnostyka - morfologia/biochemia, usg, rtg. Jednym słowem przebadana pod każdym kątem. Ogromne zwyrodnienia kręgosłupa, podejrzenie nowotworu i chore serca ..
Pojechaliśmy do kardiologa. Serce okazało się ok, natomiast wyszły połamane żebra.
Nie wiedzieliśmy co mamy sądzić.

Między czasie, Hera słabła. W miesiąc czasu schudła 10 kg - zaczęła wyglądać jak szkielet psa !! Nie chciała wychodzić na dwór, siedziała cały czas w budzie, nie jadła i nie sikała.

Tutejsi weci rozkładali ręce, mimo wszystko skłaniali się do nowotworu, bo tak szybko chudła i żadne leki nie działały ...

Nie wiedzieliśmy co robić, mimo że faktur już wygenerowała na kwotę 1300 zł postanowiliśmy wysłać jej badania do zewnętrznego laboratorium na rozszerzony profil nerkowy, trzustkowy i wątrobowy oraz wysłać ją do kliniki w Warszawie. Tylko tam sądziliśmy, że będą w stanie ją zdiagnozować.

Od dwóch dni Hera jest w szpitalu w Multivet, koszta będą ogromne. Ma robione wszystkie badania, prześwietlenia, posiewy, rozmazy - po prostu wszystko ! Koszta będą około 1500-200 zł. Fv wstawimy z tej lecznicy jak tylko będziemy mieć.
Na ten moment wiemy, że ma problemy z trzustką, chorym serduszkiem, tarczycą, pęcherzem i spadek albumin. Najprawdopodobniej krwawi z przewodu pokarmowego. Trwa dalsza diagnostyka !!
POMÓŻCIE NAM JĄ URATOWAĆ !!!!

Dotychczasowe koszty: pierwsza fv 570 zł, druga fv 142 zł, trzecia fv 500 zł i dojdzie fv z Multivetu na około 1500-2000 zł :( 




Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  31.05.2020
  31.05.2020

  Kolejna fv za Herę :(

  Zdjęcie aktualizacji 50 393

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2020
  26.03.2020

  zdrówka!!!!

 • zjaranyjoe - awatar

  zjaranyjoe

  03.06.2019
  03.06.2019

  :)

 • Karolina R - awatar

  Karolina R

  02.06.2019
  02.06.2019

  ,%3

 • Justyna MK - awatar

  Justyna MK

  01.06.2019
  01.06.2019

  trzymam za Nia i za Was kciuki

 • Ilona Glińska - awatar

  Ilona Glińska

  31.05.2019
  31.05.2019

  Powodzenia mała 😢

3 004 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 84

Katarzyna Bobrowska - awatar
Katarzyna Bobrowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AnnKa - awatar
AnnKa
30
Agata - awatar
Agata
20
Piotr Piotrowski - awatar
Piotr Piotrowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij