Zbiórka Pomoc Tacieee - zdjęcie główne

Pomoc Tacieee

122 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Ewelina Węgiel - awatar

Ewelina Węgiel

Organizator zbiórki

Witam Państwa, mam na imię Joanna. Chciałabym utworzyć zbiórkę pieniędzy dla mojego taty Marcina Murawskiego.

Tata trzy miesiące temu uległ wypadkowi w którym został porazony prądem. W skutek czego doszło do zatrzymania krążenia i długotrwałej rescuscytacji krązeniowo-oddechowej. W chwili przyjęcia na OIT jego stan był krytyczny. Tata był nieprzytomny oraz niewydolny oddechowo. Konieczna była intubacja oraz wentylacja wspomagająca płuca.

Z uwagi na stan neurologiczny zdecydowano o wykonaniu tracheostomii przezskórnej metodą Griggsa, a następnie o założeniu gastrostomii, tata doznał również porażenia czterokonczynowego.

Tata do tej pory pozostaje leżący, bez kontaktu logicznego, wymaga całodobowej opieki i pielęgnacji. Po konsultacji ze szpitalem tata został umieszony w zakładzie opiekuńczo-leczniczym, gdyż mama nie była w stanie zapewnić mu całodobowej opieki ponieważ zajmuje się moją niepełnosprawną siostrą. Bardzo proszę Państwa o pomoc i wpłatę choćby symbolicznej złotówki na opłacenie leków, rehabilitacji oraz leczenia. Ponieważ nasza sytuacja materialna nie pozwala na zapewnie tacie pobytu w zakładzie i odpowiedniego leczenia. Bardzo licze na Państwa pomoc.

Z Góry dziękuję

122 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Ewelina Węgiel - awatar

Ewelina Węgiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Xxxx - awatar
Xxxx
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Artur K - awatar
Artur K
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij