Zbiórka POMOC dla JACKA CZYŻA - zdjęcie główne

POMOC dla JACKA CZYŻA

30 068 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 609 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksander Orsztynowicz-Czyż - awatar

Aleksander Orsztynowicz-Czyż

Organizator zbiórki

Witajcie wszyscy, część z Was pewnie wie kim jest Jacek Czyż, a pozostałym już piszemy : Jacek jest aktorem teatralnym i (według portalu Dubbingpedia) jednym z najbardziej znanych aktorów dubbingowych. Do Was i waszych dzieci -Tygrysek z Kubusia Puchatka, Rafiki, Mojo Jojo i wiele innych postaci – przemawiało i przemawia do dziś jego głosem.

Niestety 24go maja 2017 roku Jacek trafił do szpitala z udarem mózgu. Następnego dnia dowiedzieliśmy się, że udar to tylko wierzchołek jego problemów. Jacek cierpi również na już rozległego raka prostaty z przerzutami na kości. Zajęty jest kręgosłup, kończyny oraz kości czaszki. W wyniku udaru Jacek cierpi na HEMIANOPASJĘ, czyli niedowidzenie połowiczne (dwojgiem oczu widzi tylko to co jest po prawej stronie ). Ten stan zdrowia wyklucza go absolutnie z możliwości uprawiania zawodu, jak również z samodzielnego funkcjonowania. Także wcześniejszy system pracy bez etatu i nieopłacanie pełnego ZUSu wykluczyło go z możliwości otrzymania renty. Emerytura, o którą ubiegał się w tym roku, również jest bardzo mizerna. Jednak nie poddaje się i każdego dnia obdarowuje nas entuzjazmem, uśmiechem i dobrą energią. Dlatego zwracamy się z prośbą o wspomaganie Jacka, w miarę możliwości. 

Każda kwota którą uda nam się zebrać, ułatwi Jackowi codzienne życie, leki, zastrzyki, transport

Dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Aleksander Orsztynowicz-Czyż - syn Jacka

Aktualizacje


 • Aleksander Orsztynowicz-Czyż - awatar

  Aleksander Orsztynowicz-Czyż

  11.03.2019
  11.03.2019

  Trudno znaleźć sposób żeby wyrazić wdzięczność wobec wszystkich Państwa którzy przyczyniliście się do rozmiaru, wymiaru i powszechności w mediach zarówno klasycznych jak i społecznościowych - tej zbiórki.
  Zebrane pieniądze pozwolą na to żeby każdy dzień z życia Jacka był łatwiejszy. Nie sposób wymienić wszystkich ułatwień jakie dają datki zebrane w zbiórce, od najprostszych codziennych spraw zakupów czy transportu dla osoby w tym stanie zdrowia po możliwość korzystania z wszelakich badań dotyczących zarówno kwestii zmian po-udarowych jak i niestety szybko postępującego przerzutu nowotworu. Mówi się że nie da się kupić sobie czasu, otóż da się i w tym przypadku to właśnie Państwa zasługa!! Z wyrazami szacunku i ogromnym podziękowaniem w imieniu Jacka Czyża - Aleksander Orsztynowicz-Czyż

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • KrzysieK - awatar

  KrzysieK

  10.03.2019
  10.03.2019

  Damy radę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2019
  10.03.2019

  Dużo zdrowia!

 • Wdzięczna - awatar

  Wdzięczna

  09.03.2019
  09.03.2019

  Dziękuję Panu za wiele ról z filmów, które są ze mną od dzieciństwa. Nie mogę sobie wyobrazić choćby Tygrysa czy Płomyka bez Pana głosu. Cieszę się, że teraz ja mogę zrobić coś dla Pana. Trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści. Innych być nie może!

 • Szutka - awatar

  Szutka

  09.03.2019
  09.03.2019

  hakuna matata, Mistrzu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.2019
  09.03.2019

  Panie Jacku, za Tygryska i Płomyka! Dużo zdrowia!

30 068 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 609 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksander Orsztynowicz-Czyż - awatar

Aleksander Orsztynowicz-Czyż

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 609

Szutka - awatar
Szutka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Zasada - awatar
Małgorzata Zasada
20
Marek W.. - awatar
Marek W..
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij