Zbiórka Kampanie społeczne 2024 - zdjęcie główne

Kampanie społeczne 2024

15 497 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Asfera - awatar

Stowarzyszenie Asfera

Organizator zbiórki

Jesteśmy Stowarzyszeniem Asfera - działamy na rzecz osób spod parasola aseksualności. Powstaliśmy w 2019 roku. 

Szczegółowe informacje na temat naszych działań znajdziesz na naszej stronie www.asfera.org.pl

Przy okazji Międzynarodowego Dnia Aseksualności chcemy rozpocząć kolejną zbiórkę na nasze działania statutowe. Jak wiecie działamy na rzecz aseksualnej społeczności oraz widoczności osób aseksualnych na wielu płaszczyznach. Między innymi zapewniamy bezpłatną pomoc psychologiczną, organizujemy warsztaty dla specjalistów, prowadzimy prelekcje. Staramy się też być widoczni w mediach. Dzięki Waszym dotacjom udaje nam się sprawnie działać, organizować konkursy artystyczne, rozsyłać wam bezpłatnie materiały nt. aseksualności, gadżety, ulotki, flagi oraz organizować akcje uliczne, takie jak ostatnio miały miejsce w październiku 2023 z okazji AAW 2023. Naszym marzeniem i planem od zawsze było zorganizowanie ogólnopolskiej kampanii internetowej na stronach www, linkującej do naszej strony www.asfera.org.pl Dzięki takiej kampanii moglibyśmy dotrzeć do szerokiego grona nowych osób, które o aseksualności jeszcze nie miały szansy usłyszeć. Dostaliśmy wyceny od agencji – są to koszty kilkunastu tysięcy złotych - chcielibyśmy wypuścić taką kampanię na cały czerwiec z okazji Pride Month lub /i w październiku 2024 z okazji AAW. W zależności od tego, jak będzie toczyć się zbiórka. Będziemy Wam wdzięczni za każdą drobną kwotę.  Prosimy też o udostepnienie.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
15 497 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Asfera - awatar

Stowarzyszenie Asfera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Maciej - awatar
Maciej
50
Agata - awatar
Agata
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Ania S - awatar
Ania S
50
Ania St - awatar
Ania St
50
Ania Ola - awatar
Ania Ola
25
Nataliia Oblovatska - awatar
Nataliia Oblovatska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Norbert Furmańczyk - awatar
Norbert Furmańczyk
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij