Zbiórka Dla polskich medyków na froncie - miniaturka zdjęcia

Dla polskich medyków na froncie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla polskich medyków na froncie - zdjęcie główne

Dla polskich medyków na froncie

1 519 835 zł  z 4 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 407 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Sterkowicz - awatar

Jarek Sterkowicz

Organizator zbiórki

Wczoraj “Polskie drony bojowe dla Ukrainy”, dziś “Dla polskich medyków na froncie”.

Świętując sukces zbiórki na “polskie drony bojowe dla Ukrainy” chcemy poprosić jeszcze raz Was o pomoc. 

Polscy medycy z grupy “W Międzyczasie” każdego dnia ryzykują życia na froncie. Dziś Ty możesz pomóc uratować ich życie. Rozpoczynamy  zbiórkę funduszy na pełną ochronę balistyczną dla zespołu medyków pola walki "W MIĘDZYCZASIE". 

Celem naszej zbiórki będzie zakup 10 kompletów pełnej ochrony balistycznej dla całego zespołu. Koszt? Z kilkoma innymi, potrzebnymi rzeczami, około 80 tysięcy złotych. 

Poruszająca się często po pierwszej linii frontu i w nieopancerzonych pojazdach dobra ochrona balistyczna to kwestia życia i śmierci. Szczególnie, że rosjanie nie brzydzą się strzelaniem do medyków. Chcielibyśmy zakupić polski produkt, ale z powodów terminów realizacji zamówienia, możemy być zmuszenii wybrać zagraniczne rozwiązanianie. Rozmawiamy obecnie z kilkoma polskimi producentami ochrony balistycznej. 

Będziemy informować Was na bieżąco o postępach. Dziękujemy, że z nami jesteście i razem możemy pomóc!

Nasza pierwsza akcja zakończyła się zebraniem 1,505,971 zł i taką kwotę przekazaliśmy na zakup amunicji krążącej Warmate. 

https://www.facebook.com/WarmateforUkraine/

https://twitter.com/PolskieDrony

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jarek Sterkowicz - awatar

  Jarek Sterkowicz

  10.03.2023
  10.03.2023

  Sukces!

  Do czterech interpretacji sztuka! Z radością meldujemy że po dość karkołomnej specjalnej operacji karno-skarbowej transfer środków zakończył się powodzeniem. Nie takim rosyjskim. Normalnym.

  Wasze wpłaty udało się przekazać w całości, bez podatku. Nawet nie wiecie, jak się cieszymy!

  Pozostaje nam tylko czekać na chwilę gdy Wasze Warmate pojawią się w Ukrainie… a kilku najeźdźcom metaforycznie pęknie pewna część ciała… Postaram się informować Was o dalszych losach “Orła-1”, “Bonu na Ładę” i Waszych pozostałych “Warmate”.

  Chcieliśmy Wam bardzo podziękować. Bez Was, bez takich jak Wasza drobnych cegiełek nie byłoby walki Ukrainy. Chcielibyśmy szczególnie mocno podziękować Mariuszowi Kołeckiemu, Rafałowi Archiemu z Fundacji “Pogoń Ruska” i Bartłomiejowi Kucharskiemu. Bez nich by się nam nie udało!

  Nie udałoby się bez grafik przygotowanych przez Ewę Sowę i Kasię Woźniacką, tłumaczeń Eugenii Kubas i Martyny Szcześniak i pracy wielu innym osób, które poświęciły swój czas i energię dla tego projektu. Dziękujemy!

  Wczoraj “Polskie drony dla Ukrainy”, dziś “Dla polskich medyków na froncie”.

  Świętując sukces chcielibyśmy poprosić jeszcze raz Was o pomoc. Polscy medycy z grupy “W Międzyczasie” każdego dnia ryzykują życia na froncie. Dziś Ty możesz pomóc uratować ich życie.

  Rozpoczynamy zbiórkę funduszy na pełną ochronę balistyczną dla zespołu medyków pola walki "W MIĘDZYCZASIE". Celem naszej zbiórki będzie zakup 10 kompletów pełnej ochrony balistycznej dla całego zespołu. Koszt? Z kilkoma innymi, potrzebnymi rzeczami, około 80 tysięcy złotych.

  Poruszająca się często po pierwszej linii frontu i w nieopancerzonych pojazdach dobra ochrona balistyczna to kwestia życia i śmierci. Szczególnie, że rosjanie nie brzydzą się strzelaniem do medyków.

  Chcielibyśmy zakupić polski produkt, ale z powodów terminów realizacji zamówienia, możemy być zmuszeni wybrać zagraniczne
  rozwiązanie. Rozmawiamy obecnie z kilkoma polskimi producentami ochrony balistycznej. Będziemy informować Was na bieżąco o postępach.

  Dziękujemy, że z nami jesteście i razem możemy pomóc!

Komentarze


 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  23.03.2023
  23.03.2023

  Szacunek dla Damiana Dudy i jego zespołu , za odwagę i wielkie serce .

 • Jakub TM - awatar

  Jakub TM

  19.03.2023
  19.03.2023

  Wojna ciągle trwa. Trzeba każdego dnia wspierać naszych wolontariuszy którzy tam pomagają. Jesteśmy z Wami. Bądźcie niezłomni. Tylko Wolni ludzie są Braćmi.

 • Robert - awatar

  Robert

  13.03.2023
  13.03.2023

  Bądźcie bezpieczniejsi!

 • Sotik - awatar

  Sotik

  12.03.2023
  12.03.2023

  POWODZENIA

 • Jola - awatar

  Jola

  10.03.2023
  10.03.2023

  Dziekujemy Wam Kochani Polscy Medycy za Wasza odwage i poswiecenie! Zyczymy Wam wszystkiego najlepszego!

1 519 835 zł  z 4 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 407 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Sterkowicz - awatar

Jarek Sterkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13 407

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Robert Szczesniak - awatar
Robert Szczesniak
200
Marius - awatar
Marius
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej - awatar
Maciej
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij