Zbiórka Dla polskich medyków na froncie - zdjęcie główne

Dla polskich medyków na froncie

1 534 537 zł  z 2 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 508 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jarek Sterkowicz - awatar

Jarek Sterkowicz

Organizator zbiórki

Wczoraj “Polskie drony bojowe dla Ukrainy”, dziś “Dla polskich medyków na froncie”.

Świętując sukces zbiórki na “polskie drony bojowe dla Ukrainy” chcemy poprosić jeszcze raz Was o pomoc. 

Polscy medycy z grupy “W Międzyczasie” każdego dnia ryzykują życia na froncie. Dziś Ty możesz pomóc uratować ich życie. Rozpoczynamy  zbiórkę funduszy na pełną ochronę balistyczną dla zespołu medyków pola walki "W MIĘDZYCZASIE". 

Celem naszej zbiórki będzie zakup 10 kompletów pełnej ochrony balistycznej dla całego zespołu. Koszt? Z kilkoma innymi, potrzebnymi rzeczami, około 80 tysięcy złotych. 

Poruszająca się często po pierwszej linii frontu i w nieopancerzonych pojazdach dobra ochrona balistyczna to kwestia życia i śmierci. Szczególnie, że rosjanie nie brzydzą się strzelaniem do medyków. Chcielibyśmy zakupić polski produkt, ale z powodów terminów realizacji zamówienia, możemy być zmuszenii wybrać zagraniczne rozwiązanianie. Rozmawiamy obecnie z kilkoma polskimi producentami ochrony balistycznej. 

Będziemy informować Was na bieżąco o postępach. Dziękujemy, że z nami jesteście i razem możemy pomóc!

Nasza pierwsza akcja zakończyła się zebraniem 1,505,971 zł i taką kwotę przekazaliśmy na zakup amunicji krążącej Warmate. 

https://www.facebook.com/WarmateforUkraine/

https://twitter.com/PolskieDrony

Aktualizacje


 • Jarek Sterkowicz - awatar

  Jarek Sterkowicz

  10.03.2023
  10.03.2023

  Sukces!

  Do czterech interpretacji sztuka! Z radością meldujemy że po dość karkołomnej specjalnej operacji karno-skarbowej transfer środków zakończył się powodzeniem. Nie takim rosyjskim. Normalnym.

  Wasze wpłaty udało się przekazać w całości, bez podatku. Nawet nie wiecie, jak się cieszymy!

  Pozostaje nam tylko czekać na chwilę gdy Wasze Warmate pojawią się w Ukrainie… a kilku najeźdźcom metaforycznie pęknie pewna część ciała… Postaram się informować Was o dalszych losach “Orła-1”, “Bonu na Ładę” i Waszych pozostałych “Warmate”.

  Chcieliśmy Wam bardzo podziękować. Bez Was, bez takich jak Wasza drobnych cegiełek nie byłoby walki Ukrainy. Chcielibyśmy szczególnie mocno podziękować Mariuszowi Kołeckiemu, Rafałowi Archiemu z Fundacji “Pogoń Ruska” i Bartłomiejowi Kucharskiemu. Bez nich by się nam nie udało!

  Nie udałoby się bez grafik przygotowanych przez Ewę Sowę i Kasię Woźniacką, tłumaczeń Eugenii Kubas i Martyny Szcześniak i pracy wielu innym osób, które poświęciły swój czas i energię dla tego projektu. Dziękujemy!

  Wczoraj “Polskie drony dla Ukrainy”, dziś “Dla polskich medyków na froncie”.

  Świętując sukces chcielibyśmy poprosić jeszcze raz Was o pomoc. Polscy medycy z grupy “W Międzyczasie” każdego dnia ryzykują życia na froncie. Dziś Ty możesz pomóc uratować ich życie.

  Rozpoczynamy zbiórkę funduszy na pełną ochronę balistyczną dla zespołu medyków pola walki "W MIĘDZYCZASIE". Celem naszej zbiórki będzie zakup 10 kompletów pełnej ochrony balistycznej dla całego zespołu. Koszt? Z kilkoma innymi, potrzebnymi rzeczami, około 80 tysięcy złotych.

  Poruszająca się często po pierwszej linii frontu i w nieopancerzonych pojazdach dobra ochrona balistyczna to kwestia życia i śmierci. Szczególnie, że rosjanie nie brzydzą się strzelaniem do medyków.

  Chcielibyśmy zakupić polski produkt, ale z powodów terminów realizacji zamówienia, możemy być zmuszeni wybrać zagraniczne
  rozwiązanie. Rozmawiamy obecnie z kilkoma polskimi producentami ochrony balistycznej. Będziemy informować Was na bieżąco o postępach.

  Dziękujemy, że z nami jesteście i razem możemy pomóc!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  16.04.2023
  16.04.2023

  Jestem pełna podziwu dla pana Damiana i jego zespołu za jego odwagę i wielkie ♥️

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  14.04.2023
  14.04.2023

  Chwała bohaterom!

 • Alex41 - awatar

  Alex41

  13.04.2023
  13.04.2023

  Dla naszych bohaterów

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  23.03.2023
  23.03.2023

  Szacunek dla Damiana Dudy i jego zespołu , za odwagę i wielkie serce .

 • Jakub TM - awatar

  Jakub TM

  19.03.2023
  19.03.2023

  Wojna ciągle trwa. Trzeba każdego dnia wspierać naszych wolontariuszy którzy tam pomagają. Jesteśmy z Wami. Bądźcie niezłomni. Tylko Wolni ludzie są Braćmi.

1 534 537 zł  z 2 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 508 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Jarek Sterkowicz - awatar

Jarek Sterkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13 508

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia Płonka - awatar
Klaudia Płonka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Klaudia Płonka - awatar
Klaudia Płonka
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jan Labudda - awatar
Jan Labudda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
s.w. - awatar
s.w.
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij