Zbiórka Głodne, spragnione i umierające! - zdjęcie główne

Głodne, spragnione i umierające!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

1200 zł... Tyle potrzeba, by uratować setki zwierząt. Tyle, by dojechać wszędzie tam, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda. Tyle, by pomóc tym bitym, więzionym, głodzonym. Tylko tyle, by nasi inspektorzy mogli interweniować podczas największych upałów. 

Najczęściej psy sa bez wody, zadaszenia, na krótkich łańcuchach... Umierające z głodu i pragnienia. Ich los jest w rękach naszych wolontariuszy, którzy każdego dnia pokonują kilkaadziesiąt km, by pomóc cierpiącym zwierzętom ! 

Niestety koszty paliwa przewyższają nasze możliwości. Codziennie interweniujemy w Oświęcimiu, Porębie, Polance, Bieruniu, Zatorze, Tychach i innych miejscowościach. Robimy dziennie kilkaa interwencji, część takich, które ratują życie... Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nie będzie nas stać na pomoc. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie. Reagujemy na każde Państwa zgłoszenie dotyczące niehumanitaarnego traktowania zwierząt, niejednokrotnie w środku nocy lub z święta. Dołóżcie choć złotówkę... Każdy grosik pozwala nam na przeprowadzenie kolejnej interwencji.

Ten piesek udusił się na łańcuchu... Nie zdążyliśmy mu pomóc, ponieważ nikt z sąsiadów nie zareagował w porę.  :( 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.2019
  04.07.2019

  Powodzenia

 • Elzbieta Domańska - awatar

  Elzbieta Domańska

  05.06.2019
  05.06.2019

  Ja również apeluję do ludzi Wielkiego Serca wspomóżcie finansowo OTOZ Animals w Oświęcimiu, każda złotówka jest na wagę złota. Oni potrzebują naszego wsparcia.

 • Paulina - awatar

  Paulina

  04.06.2019
  04.06.2019

  Wspieram Was całym sercem <3

 • Maria Janowicz - awatar

  Maria Janowicz

  03.06.2019
  03.06.2019

  Mam nadzieje, ze chociaż ta skromna wpłata przyczynie się do ocalenia jakiegoś cudnego psiaka 🙂

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Jan K. - awatar
Jan K.
56
Daniela - awatar
Daniela
15
Karcia - awatar
Karcia
20
Pete - awatar
Pete
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ola N - awatar
Ola N
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij