Pantery po majstra !!!

5 341 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Zespół juniorek młodszych  UKS Pantery Dopiewo bardzo dziękuje za dotychczasowe wsparcie i pomoc. Dzięki wam zespół spokojnie mógł pojechać do Radomia. Jesteście wspaniali i wielkie wielkie dzięki!  Nasz zespół chyba najlepiej jak mógł się odwdzięczył i awansował do Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Walczymy o organizację tych zawodów w Dopiewie. Cel mamy jeden po majstra :)  Nie zamykamy zbiórki do finału a każdą dodatkowo wpłaconą złotówkę dobrze zagospodarujemy.  Z góry dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają i trzymają za nas kciuki!

Komentarze


 • Mama B - awatar

  Mama B

  01.05.19
  01.05.19

  Warto inwestować w te drużynę

 • Beata - awatar

  Beata

  28.04.19
  28.04.19

  Dziewczyny, do boju!

 • Ciocia Terenia - awatar

  Ciocia Terenia

  20.04.19
  20.04.19

  Do zobaczenia w Radomiu !!!

 • Gderek - awatar

  Gderek

  20.04.19
  20.04.19

  Trzymam kciuki, grajcie z sercem i pazurem Pantery !!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.04.19
  18.04.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

5 341 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

E1Gokart Skórzewo - awatar
E1Gokart Skórzewo
1 111
Mama B - awatar
Mama B
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Kibic - awatar
Kibic
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Kornelia Kubiak - awatar
Kornelia Kubiak
20
Julia - awatar
Julia
10
Maksikxd - awatar
Maksikxd
5
Beata - awatar
Beata
100
Główki - awatar
Główki
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij