Pantery po majstra !!!

5 341 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Zespół juniorek młodszych  UKS Pantery Dopiewo bardzo dziękuje za dotychczasowe wsparcie i pomoc. Dzięki wam zespół spokojnie mógł pojechać do Radomia. Jesteście wspaniali i wielkie wielkie dzięki!  Nasz zespół chyba najlepiej jak mógł się odwdzięczył i awansował do Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Walczymy o organizację tych zawodów w Dopiewie. Cel mamy jeden po majstra :)  Nie zamykamy zbiórki do finału a każdą dodatkowo wpłaconą złotówkę dobrze zagospodarujemy.  Z góry dziękujemy wszystkim którzy nas wspierają i trzymają za nas kciuki!

Komentarze


 • Mama B - awatar

  Mama B

  01.05.2019
  01.05.2019

  Warto inwestować w te drużynę

 • Beata - awatar

  Beata

  28.04.2019
  28.04.2019

  Dziewczyny, do boju!

 • Ciocia Terenia - awatar

  Ciocia Terenia

  20.04.2019
  20.04.2019

  Do zobaczenia w Radomiu !!!

 • Gderek - awatar

  Gderek

  20.04.2019
  20.04.2019

  Trzymam kciuki, grajcie z sercem i pazurem Pantery !!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  18.04.2019
  18.04.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

5 341 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby

Wpłaty: 63

E1Gokart Skórzewo - awatar
E1Gokart Skórzewo
1 111
Mama B - awatar
Mama B
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Kibic - awatar
Kibic
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Kornelia Kubiak - awatar
Kornelia Kubiak
20
Julia - awatar
Julia
10
Maksikxd - awatar
Maksikxd
5
Beata - awatar
Beata
100
Główki - awatar
Główki
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij