Odbudowanie hodowli po kradzieży

41 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Parrots Brothers - awatar

Parrots Brothers

Organizator zbiórki

Witam serdecznie mam na imię Łukasz, zwierzęta od zawsze były u mnie w domu, jak w każdej zagrodzie w przydomowym gospodarstwie.

Z czasem poznawałem nowe gatunki zwierząt i bardzo zainteresowały mnie wszystkie zwierzęta których nie było jeszcze w naszej zagrodzie, szczególnie spodobały mi się egzotyczne zwierzęta których w latach 90 nie było zbyt dużo, a każde z nich to był istny rarytas.

Początkowo zainteresowały mnie rybki,potem spotkałem też u wujka papugi faliste,następnie odwiedziłem znajomego rodziców który miał istne mini zoo, i tak zakochałem się w całym tym egzotycznym świecie. 

Główną moją pasją są nadal papugi, razem z bratem dzielimy się obowiązkami przy opiece nad naszą gromadką.

W naszych filmach opowiadam też o innych naszych podopiecznych, lecz głównym wątkiem są papugi. 

W 2015 roku wybudowałem wolierę w której od wiosny do jesieni przebywają papugi ciesząc się "wolnością". Woliera ma 6 metrów długości 5 metrów szerokości i 3 metry wysokości, więc papugi mają mnóstwo miejsca do latania.

W wolierze też przebywają kuropatwy oraz 2 żółwie stepowe.

Przez te wszystkie lata doczekałem się licznego potomstwa od moich podopiecznych, dzięki sprzedaży nowego przychówku mogłem systematycznie powiększać moją hodowlę.

Jednak dobra passa nie mogła trwać wiecznie, znalazł się jakiś amator cudzej własności i 1 maja 2019 ukradł mi najcenniejsze papugi i zniszczył wolierę o której pisałem wcześniej. 

Wszystko zostało zgłoszone na policję, zabezpieczyli wszystkie ślady nagranie z kamery i... nic !

Nie bardzo garną się żeby rozwiązać tą sprawę , ze względu na małą szkodliwość czynu. Kradzież z włamaniem to dla nich za mało żeby się tym rzetelnie zająć.

Skradziono mi najcenniejsze ptaki ( 4 aleksandretty wielkie) dobraną parę lęgową, ulubieńca ręcznie karmioną samicę o imieniu Ala oraz przyjaciela Ali i aleksandrette obrożna dorosłą samicę.

 Aby nadal rozwijać moją hodowlę mimo tej straty zakładam tą oto zbiórkę i mam nadzieję ,że dzięki Wam uda mi się odbudować moją hodowlę i zabezpieczyć przed podobnym zdarzeniem w przyszłości.

 Chcę zapewnić wszystkim moim podopiecznym idealne warunki.

Dziękuje też osobą które wykazały zainteresowanie tą zbiórką, jeśli ktoś nie może wspomóc mojej hodowli proszę o udostępnienie tej akcji na swoich mediach społecznościowych, to też równie ważne.

Cel akcji 5000 zł to kwota umowna ,ile uda się zebrać tyle przeznaczę na rozwój. Nawet złotówka jest ważna..

Pozdrawiam i dziękuje ewentualnym wpłacającym!

Łukasz

41 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Parrots Brothers - awatar

Parrots Brothers

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij