Zbiórka Parada Równości 2021 - zdjęcie główne

Parada Równości 2021

19 313 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochane Osoby,

Wasze reakcje, które do nas od wczoraj spływają są najlepszym dowodem, że warto było walczyć o Paradę Równości w tym roku! My też nie możemy się doczekać, aż znowu Warszawa na jeden dzień zamieni się w najbezpieczniejsze, najbardziej przyjazne i kolorowe miasto w Polsce, ale wczorajsza rejestracja wydarzenia oznacza teraz dla nas czas wytężonej pracy. 

Dlaczego organizujemy zbiórkę?

Zostało nam dokładnie 9 dni, żeby w tych trudnych warunkach przygotować dla Was jak najlepiej to największe święto miłości i równości. Wciąż brakuje nam jednak funduszy. Potrzebujemy jeszcze 15 000 zł po to, żeby Parada Równości przebiegła bezpiecznie i spokojnie. 

Pieniądze zbieramy m.in. na:

 • wypożyczenie krótkofalówek

 • oznaczenie wolontariatu i służb porządkowych

 • nagłośnienie

 • auta

 • koncert pod Pałacem

Dlaczego taka kwota? 

Jak co roku podajemy Wam realną kwotę, której potrzebujemy. Każdą zbiórkę rozliczamy po wydarzeniu podając dokładne kwoty. Dlaczego w poprzednich latach zbieraliśmy więcej? Bo Paradzie towarzyszył piknik, nasz największy koszt. 

Liczymy na Wasze wsparcie! 

Wierzymy, że damy radę i ponownie wyjdziemy na ulice Warszawy - zranieni, ale silniejsi, z mniejszym rozmachem, ale większą mocą, w mniejszym gronie, ale zjednoczeni jak nigdy!

Po co nam Parada Równości?

Co roku, od osiemnastu lat, ulicami Warszawy przechodzi Parada Równości. To największe wydarzenie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce. Choć zainspirowana marszami dumy gejowskiej zachodniej Europy i USA, u nas ma szerszy wydźwięk i włącza więcej grup. Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee wolności, równości i tolerancji. Stwórzmy razem to wydarzenie, akcentując różnorodność grup wykluczonych, mniejszościowych, zaangażowanych i walczących o swoje prawa.

Zróbmy razem najpiękniejsze święto równości!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Parada Równości - awatar

  Parada Równości

  11.06.21
  11.06.21

  Zrobiliśmy to w jeden dzień! Dziękujemy! Jesteście najwspanialsze i najwspanialsi <3

Komentarze


 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  18.06.21
  18.06.21

  Cieszę się, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do organizacji tego pięknego przedsięwzięcia

  • Parada Równości - awatar

   Parada Równości - Organizator zbiórki

   30.06.21
   30.06.21

   Dziękujemy za wsparcie! To był piękny dzień! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.21
  13.06.21

  Obudźmy się! Weźmy swoich bliskich, przyjaciół, znajomych i sąsiadów! Niech to będzie największa Parada w historii Polski. Pobijmy rekord i dojdźmy do 100 tys!!!! Demokracja i Siła!!

  • Parada Równości - awatar

   Parada Równości - Organizator zbiórki

   14.06.21
   14.06.21

   Pamiętamy o pandemii, wiemy, że część osób bojąc się o własne zdrowie, zrezygnuje w tym roku z marszu i szanujemy to. Niemniej, zapraszamy wszystkich do wspólnej, bezpiecznej manifestacji! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.21
  12.06.21

  Indywidualnie (choć inni nie muszą) wybaczam prezydentowi Andrzejowi Dudzie jego niedorozwój intelektualny lub złą wolę. Wbrew jego twierdzeniom z kampanii prezydenckiej pod piastowskim zamkiem, w LGBT(+) chodzi właśnie o Ludzi, Człowieka… Ów sprzeciw trzeba manifestować, dopóki żyjemy.

  • Parada Równości - awatar

   Parada Równości - Organizator zbiórki

   14.06.21
   14.06.21

   Protest podstawowym prawem człowieka i obowiązkiem obywatela_ki!

 • Maciek - awatar

  Maciek

  11.06.21
  11.06.21

  Happy pride! 🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

  • Parada Równości - awatar

   Parada Równości - Organizator zbiórki

   14.06.21
   14.06.21

   Ślemy brokat i tęczę! <3

 • Orzech - awatar

  Orzech

  11.06.21
  11.06.21

  Działajcie!

  • Parada Równości - awatar

   Parada Równości - Organizator zbiórki

   14.06.21
   14.06.21

   DZIĘKUJEMY!!!

19 313 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 339 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 339

Mikołaj Nowak - awatar
Mikołaj Nowak
42
skakAnka - awatar
skakAnka
50
Dorota Czarnecka - awatar
Dorota Czarnecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Trojan - awatar
Mateusz Trojan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50
Ania Skulimowska - awatar
Ania Skulimowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij