Zbiórka Pastwisko dla koni - zdjęcie główne

Pastwisko dla koni

1 620 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Zielona trawa koniom siły doda!

Koniarze, miłośnicy koni!
Potrzebujemy Waszego wsparcia w przygotowaniu zewnętrznego pastwiska dla naszych schroniskowych koni w Schronisku w Korabiewicach, gdzie mieszkają konie, które dostały szansę  na drugie życie. Chcemy, aby zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem, mieszkały w możliwie najlepszych warunkach...wierzymy, że i Wam na tym zależy, prawda? :)
Pastwisko musi być zabezpieczone na nowo (wymienialiśmy jakiś czas temu taśmę, ale nigdy nie wymienialiśmy słupków odkąd zajęliśmy się placówką w 2012, nie było jeszcze potrzeby..), muszą być wymienione słupki na świeże. Zaczyna się za chwilę sezon świeżej trawy, więc chcemy już teraz przygotować się na tę porę, by dać naszym koniom możliwie najlepsze warunki. A jak sami wiecie, skubanie trawy na dużej powierzchni to jest to, co konie lubią bardzo, bardzo! Jak wygląda projekt inwestycji? Estymacja: 130 szt słupki -1000 zł z transportem, 1000 m taśmy (niepodartej) - 200 zł, 300 szt izolatory-  90 zł, 2 doby wypożyczenie świdra do ziemi – 200 zł, 4 szt łapy wejściowe (zamkniecie) - ok 100 zł.
Razem jakieś 1600 zł do pozyskania. A że utrzymują nas wyłącznie wasze datki, to wiadomo – prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?
Rozliczenie z akcji na https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni

Zdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koni
1 620 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Renata - awatar
Renata
20
Anna - awatar
Anna
1 555
Barbara - awatar
Barbara
10
sylwia - awatar
sylwia
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Barbara - awatar
Barbara
10
ULZW - awatar
ULZW
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij