Zbiórka Pastwisko dla koni - zdjęcie główne

Pastwisko dla koni

1 620 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Zielona trawa koniom siły doda!

Koniarze, miłośnicy koni!
Potrzebujemy Waszego wsparcia w przygotowaniu zewnętrznego pastwiska dla naszych schroniskowych koni w Schronisku w Korabiewicach, gdzie mieszkają konie, które dostały szansę  na drugie życie. Chcemy, aby zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem, mieszkały w możliwie najlepszych warunkach...wierzymy, że i Wam na tym zależy, prawda? :)
Pastwisko musi być zabezpieczone na nowo (wymienialiśmy jakiś czas temu taśmę, ale nigdy nie wymienialiśmy słupków odkąd zajęliśmy się placówką w 2012, nie było jeszcze potrzeby..), muszą być wymienione słupki na świeże. Zaczyna się za chwilę sezon świeżej trawy, więc chcemy już teraz przygotować się na tę porę, by dać naszym koniom możliwie najlepsze warunki. A jak sami wiecie, skubanie trawy na dużej powierzchni to jest to, co konie lubią bardzo, bardzo! Jak wygląda projekt inwestycji? Estymacja: 130 szt słupki -1000 zł z transportem, 1000 m taśmy (niepodartej) - 200 zł, 300 szt izolatory-  90 zł, 2 doby wypożyczenie świdra do ziemi – 200 zł, 4 szt łapy wejściowe (zamkniecie) - ok 100 zł.
Razem jakieś 1600 zł do pozyskania. A że utrzymują nas wyłącznie wasze datki, to wiadomo – prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?
Rozliczenie z akcji na https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni

Zdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koni
1 620 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Renata - awatar
Renata
20
Anna - awatar
Anna
1 555
Barbara - awatar
Barbara
10
sylwia - awatar
sylwia
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Barbara - awatar
Barbara
10
ULZW - awatar
ULZW
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij