Zbiórka

Zielona trawa koniom siły doda!

Koniarze, miłośnicy koni!
Potrzebujemy Waszego wsparcia w przygotowaniu zewnętrznego pastwiska dla naszych schroniskowych koni w Schronisku w Korabiewicach, gdzie mieszkają konie, które dostały szansę  na drugie życie. Chcemy, aby zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem, mieszkały w możliwie najlepszych warunkach...wierzymy, że i Wam na tym zależy, prawda? :)
Pastwisko musi być zabezpieczone na nowo (wymienialiśmy jakiś czas temu taśmę, ale nigdy nie wymienialiśmy słupków odkąd zajęliśmy się placówką w 2012, nie było jeszcze potrzeby..), muszą być wymienione słupki na świeże. Zaczyna się za chwilę sezon świeżej trawy, więc chcemy już teraz przygotować się na tę porę, by dać naszym koniom możliwie najlepsze warunki. A jak sami wiecie, skubanie trawy na dużej powierzchni to jest to, co konie lubią bardzo, bardzo! Jak wygląda projekt inwestycji? Estymacja: 130 szt słupki -1000 zł z transportem, 1000 m taśmy (niepodartej) - 200 zł, 300 szt izolatory-  90 zł, 2 doby wypożyczenie świdra do ziemi – 200 zł, 4 szt łapy wejściowe (zamkniecie) - ok 100 zł.
Razem jakieś 1600 zł do pozyskania. A że utrzymują nas wyłącznie wasze datki, to wiadomo – prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?
Rozliczenie z akcji na https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni

PhotoPhotoPhoto

Wpłaty - 7

 • Avatar Renata
  20
  Renata
 • Avatar Anna
  1 555
  Anna
 • Avatar Barbara
  10
  Barbara
 • Avatar sylwia
  5
  sylwia
 • Avatar Małgorzata
  10
  Małgorzata
 • Avatar Barbara
  10
  Barbara
 • Avatar ULZW
  10
  ULZW

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę