Zielona trawa koniom siły doda!

Koniarze, miłośnicy koni!
Potrzebujemy Waszego wsparcia w przygotowaniu zewnętrznego pastwiska dla naszych schroniskowych koni w Schronisku w Korabiewicach, gdzie mieszkają konie, które dostały szansę  na drugie życie. Chcemy, aby zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem, mieszkały w możliwie najlepszych warunkach...wierzymy, że i Wam na tym zależy, prawda? :)
Pastwisko musi być zabezpieczone na nowo (wymienialiśmy jakiś czas temu taśmę, ale nigdy nie wymienialiśmy słupków odkąd zajęliśmy się placówką w 2012, nie było jeszcze potrzeby..), muszą być wymienione słupki na świeże. Zaczyna się za chwilę sezon świeżej trawy, więc chcemy już teraz przygotować się na tę porę, by dać naszym koniom możliwie najlepsze warunki. A jak sami wiecie, skubanie trawy na dużej powierzchni to jest to, co konie lubią bardzo, bardzo! Jak wygląda projekt inwestycji? Estymacja: 130 szt słupki -1000 zł z transportem, 1000 m taśmy (niepodartej) - 200 zł, 300 szt izolatory-  90 zł, 2 doby wypożyczenie świdra do ziemi – 200 zł, 4 szt łapy wejściowe (zamkniecie) - ok 100 zł.
Razem jakieś 1600 zł do pozyskania. A że utrzymują nas wyłącznie wasze datki, to wiadomo – prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?
Rozliczenie z akcji na https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni

Zdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koni

Wpłaty - 7

Renata - awatar
20
Renata
Anna - awatar
1 555
Anna
Barbara - awatar
10
Barbara
sylwia - awatar
5
sylwia
Małgorzata - awatar
10
Małgorzata
Barbara - awatar
10
Barbara
ULZW - awatar
10
ULZW

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij