Zbiórka Pastwisko dla koni - zdjęcie główne

Pastwisko dla koni

1 620 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Zielona trawa koniom siły doda!

Koniarze, miłośnicy koni!
Potrzebujemy Waszego wsparcia w przygotowaniu zewnętrznego pastwiska dla naszych schroniskowych koni w Schronisku w Korabiewicach, gdzie mieszkają konie, które dostały szansę  na drugie życie. Chcemy, aby zawsze cieszyły się dobrym zdrowiem, mieszkały w możliwie najlepszych warunkach...wierzymy, że i Wam na tym zależy, prawda? :)
Pastwisko musi być zabezpieczone na nowo (wymienialiśmy jakiś czas temu taśmę, ale nigdy nie wymienialiśmy słupków odkąd zajęliśmy się placówką w 2012, nie było jeszcze potrzeby..), muszą być wymienione słupki na świeże. Zaczyna się za chwilę sezon świeżej trawy, więc chcemy już teraz przygotować się na tę porę, by dać naszym koniom możliwie najlepsze warunki. A jak sami wiecie, skubanie trawy na dużej powierzchni to jest to, co konie lubią bardzo, bardzo! Jak wygląda projekt inwestycji? Estymacja: 130 szt słupki -1000 zł z transportem, 1000 m taśmy (niepodartej) - 200 zł, 300 szt izolatory-  90 zł, 2 doby wypożyczenie świdra do ziemi – 200 zł, 4 szt łapy wejściowe (zamkniecie) - ok 100 zł.
Razem jakieś 1600 zł do pozyskania. A że utrzymują nas wyłącznie wasze datki, to wiadomo – prosimy Was o wsparcie. Pomożecie?
Rozliczenie z akcji na https://www.facebook.com/Kampania.przeciwko.zabijaniu.koni

Zdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koniZdjęcie opisu zbiórki Pastwisko dla koni
1 620 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Renata - awatar
Renata
20
Anna - awatar
Anna
1 555
Barbara - awatar
Barbara
10
sylwia - awatar
sylwia
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Barbara - awatar
Barbara
10
ULZW - awatar
ULZW
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij