Zbiórka Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia - zdjęcie główne

Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia

55 385 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 398 osób w ciągu 11 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Paweł Kwiecień ma 19 lat, jest z Cudzynowic w powiecie kazimierskim. 20 października tragiczny wypadek komunikacyjny zniszczył jego życie. Jako pasażer doznał największych obrażeń. Dwa tygodnie walczył o życie na OIOMIE.  Paweł od razu zapadł w śpiączkę, na skutek wypadku doznał ciężkich obrażeń ciała: uszkodzenie mózgu oraz móżdżku, liczne krwiaki, porażenie czterokończynowe, stłuczone płuca. 


Przez kilka tygodni przebywał podłączony do respiratora. Po dwóch i pół miesiąca został skierowany do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Reptach, gdzie teraz przebywa.


Paweł aktualnie jest wybudzany ze śpiączki, jest w stanie wegetatywnym. 

Zwracamy się z prośbą o pomoc rodzinie w pokryciu największych kosztów związanych z leczeniem Pawła - rehabilitacje, konsultacje neurologiczne, niezbędną odzież rehabilitacyjną, sprzęt rehabilitacyjny, leki, witaminy, koszty transportu etc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Adam z fb - awatar

  Adam z fb

  17.01.2022
  17.01.2022

  Zdrówka!!

 • K.I.P.Pacyna - awatar

  K.I.P.Pacyna

  14.01.2022
  14.01.2022

  Dużo zdrówka wytrwałości I cierpliwości

 • Gabinet Dietetyczny Klaudia Bartkowska- Damijan - awatar

  Gabinet Dietetyczny Klaudia Bartkowska- Damijan

  13.01.2022
  13.01.2022

  Wracaj szybko do zdrowia! 😊

55 385 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 398 osób w ciągu 11 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 398

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał W. - awatar
Michał W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Katarzyna Cicha-Kwiecień - awatar
Katarzyna Cicha-Kwiecień
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mateusz.S licytacja positive car - awatar
Mateusz.S licytacja positive car
1 000
Dorota - awatar
Dorota
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij