Zbiórka Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia - miniaturka zdjęcia

Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia - zdjęcie główne

Tragiczny wypadek Pawła Kwietnia

103 521 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 627 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Paweł Kwiecień ma 19 lat, pochodzi z Cudzynowic w powiecie kazimierskim. 20 października tragiczny wypadek komunikacyjny zniszczył jego życie. Jako pasażer doznał największych obrażeń. Dwa tygodnie walczył o życie na OIOMIE.  Paweł od razu zapadł w śpiączkę, na skutek wypadku doznał ciężkich obrażeń ciała: uszkodzenie mózgu oraz móżdżku, liczne krwiaki, porażenie czterokończynowe, stłuczone płuca. 


Przez kilka tygodni przebywał podłączony do respiratora. Po dwóch i pół miesiąca został skierowany do Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Reptach, gdzie teraz przebywa.


Paweł aktualnie jest wybudzany ze śpiączki, jest w stanie wegetatywnym. 

Zwracamy się z prośbą o pomoc rodzinie w pokryciu największych kosztów związanych z leczeniem Pawła - rehabilitacje, konsultacje neurologiczne, niezbędną odzież rehabilitacyjną, sprzęt rehabilitacyjny, leki, witaminy, koszty transportu etc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna Pasek - awatar

  Katarzyna Pasek

  26.04.2022
  26.04.2022

  Zdrówka życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.2022
  21.04.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. BŁAGAŁAM JUŻ WSZĘDZIE. PROSZĘ PAŃSTWA NA KOLANACH, MOJE MALEŃSTWO UMIERA, A MOJE SIĘ TYLKO PATRZEĆ, NIE MAM NAWET ZŁOTÓWKI NA DALSZE LECZENIE, ZROBIE WSZYSTKO TYLKO PROSZĘ POMÓŻCIE NAM. https://zbieram.pl/3gmf87k

 • Damian - awatar

  Damian

  30.03.2022
  30.03.2022

  Powodzenia!!! Niech moc będzie z Wami.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2022
  30.03.2022

  MUSZE TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJESC COKOLWIEK. DO TEJ PORY SZUKAŁAM PO KOSZACH ALE OD KILKU DNI NIC NIE MOGĘ ZNALEŹĆ. NIE MAM CO JEŚĆ, PRĄD MI ODCIELI BO MAM ZALEGŁOŚCI , NIE MOGĘ WYKUPIĆ LEKARSTW. BŁAGAM O POMOC. PROSZE JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ https://www.dobrazbiorka.pl/coaxotnu60

 • Piotr Janus - awatar

  Piotr Janus

  19.02.2022
  19.02.2022

  Paweł wracaj do zdrowia !

103 521 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 627 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 627

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Tymek Koper - Lemoniada Day - awatar
Tymek Koper - Lemoniada Day
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
255
Wojciech Pilarz - awatar
Wojciech Pilarz
1 000
Adam - awatar
Adam
20
Stanislaw lisowski - awatar
Stanislaw lisowski
50
Tomasz Galwas - awatar
Tomasz Galwas
700

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij