Zbiórka Paweł kontra Chłoniak - zdjęcie główne

Paweł kontra Chłoniak

25 681 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wszystko zaczęło się nagle i było dużym zaskoczeniem. Bez żadnych objawów.

Paweł funkcjonował zupełnie normalnie, jednak niepokojące były wyniki badań krwi.
Kolejne wizyty u lekarza specjalisty, kolejne badania oraz próby leczenia, nie wykazywały, że rozwijała choroba nowotworowa.
Lekarz prowadzący rozkładał ręce, kiedy kolejne badanie krwi wychodziło nieprawidłowe.
Ostatecznie to biopsja szpiku wykazała, że Pawła czeka walka z ciężkim przeciwnikiem.  Chłoniak komórki płaszcza (MCL). Słowa lekarza:  „Przecież na pierwszej wizycie człowieka, który wygląda na zdrowego i przyjechał tylko sprawdzić złe wyniki krwi. W życiu bym nie przypuszczał, że właśnie taką diagnozę postawie”
Chłoniak komórki płaszcza, to dość ciężka odmiana nowotworu układu chłonnego, który zalicza się do grupy chłoniaków o niepewnym rokowaniu, dla których bardzo ciężko dobrać odpowiednie leczenie.

Wiemy jednak, że ten 47-letni mężczyzna, który jest wspaniałym ojcem, mężem, synem, bratem oraz przyjacielem, ma w sobie ogrom siły oraz motywacji do walki z chorobą, pomimo świadomości, że czeka go długa droga oraz ciężkie leczenie.

Lekarze podjęli decyzje, aby na samym początku zastosować leczenie chemioterapią, przyjmowaną w 6 do 8 cykli co 3 tygodnie oraz immunoterapią, która ma pomóc w aktywacji układu immunologicznego. Przed nim także długa oraz kosztowna rekonwalescencja .

Charyzma oraz siły do walki pomimo cięższych chwil na pewno nie zabraknie. Jak  mówi nasz Bohater „nikt z naszej rodziny się nie poddaje!”

Zachęcamy do wsparcia finansowego, każda wpłata jest istotna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia!

Zachęcamy również do oddawania krwi z przeznaczeniem dla Pawła!
Krew można oddawać w każdym punkcie krwiodawstwa. Wystarczy nadmienić, że krew ma trafić do banku krwi z przeznaczeniem dla Pawła Janowicza, który leczy się na oddziale Onkologicznym przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mateusz Ambrowczyk - awatar

  Mateusz Ambrowczyk

  23.10.2021
  23.10.2021

  Powodzenia !

 • Krzysiek Uniejewski - awatar

  Krzysiek Uniejewski

  14.10.2021
  14.10.2021

  Wojownicy trzymaja się razem ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.2021
  14.10.2021

  Dużo siły!!

 • Patryk Kazubski - awatar

  Patryk Kazubski

  09.10.2021
  09.10.2021

  Trzymaj się

 • piotr woo - awatar

  piotr woo

  08.10.2021
  08.10.2021

  zdrówka

25 681 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 237

Basia z Warszawy - awatar
Basia z Warszawy
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
791
Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra i Krzyś - awatar
Sandra i Krzyś
50
Mateusz Ambrowczyk - awatar
Mateusz Ambrowczyk
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij