Zbiórka PCK Mazowsze przeciwko COVID-19 - miniaturka zdjęcia

PCK Mazowsze przeciwko COVID-19

Zbiórka PCK Mazowsze przeciwko COVID-19 - zdjęcie główne

PCK Mazowsze przeciwko COVID-19

1 510 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Polski Czerwony Krzyż Mazowiecki Oddział Okręgowy w Warszawie kontynuuje działania w zakresie przygotowania i przekazania pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku pandemii COVID-19.

Codziennie otrzymujemy telefony z prośbą o wsparcie, zarówno od osób prywatnych jak i Ośrodków Pomocy Społecznej. W związku z tym utworzyliśmy zbiórkę "PCK Mazowsze przeciwko COVID-19" w ramach kampanii "Koronawirus w Polsce - PCK wspiera najbardziej poszkodowanych w związku z pandemią COVID-19", z której zebrane środki przeznaczymy na zakup żywności artykułów pierwszej potrzeby dla m.in:  seniorów, osób samotnych, bezdomnych, niepełnosprawnych, podopiecznych naszej organizacji, w tym Powstańców Warszawskich.  Niestety, w związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną w naszym kraju grono osób potrzebujących stale rośnie, a sytuacja nie napawa optymizmem bowiem badania przeprowadzone przez Polski Instytut Ekonomiczny pokazują, że w najbliższym czasie w  połowie firm zostaną obniżone wynagrodzenia a 30% przedsiębiorstw zwolni swoich pracowników. 

Dzięki tym funduszom będziemy mogli kupić żywność i artykuły pierwszej potrzeby (środki czystości i ochrony osobistej). Zakupione produkty będą dostarczone przy współpracy z wolontariuszami PCK, Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz wojskiem.

Dodatkowo zebrane środki pomogą nam zabezpieczyć siostry PCK i naszych podopiecznych w jednorazowe rękawice, maseczki, środki dezynfekcji. Zadbamy również o bezpieczeństwo wolontariuszy z naszej Grupy Ratownictwa PCK Warszawa, która między innymi wspomaga prowadzenie miejsc kwarantanny, buduje Izby Przyjęć/punkty pre-TRIAGE oraz dystrybuuje środki zabezpieczenia osobistego wśród pracowników ochrony zdrowia.

Nie wychodząc z domu możecie bezpośrednio włączyć się w akcję wpłacając środki na naszą kampanię. 

Dzięki Wam udało nam się przygotować paczki dla osób w kwarantannie, które rozdaliśmy przed świętami. 

Bardzo Was prosimy - pomóżcie nam pomagać, tylko dzięki Wam damy radę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.03.20
    28.03.20

    Dziękuję za chęć niesienia pomocy w tym trudnym czasie. Na PCK zawsze mozna liczyć. Powodzenia.

1 510 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 27

Michał Mikołajczyk - awatar
Michał Mikołajczyk
100
Kasia Mikołajczyk - awatar
Kasia Mikołajczyk
100
Szymon Wojczyszyn - awatar
Szymon Wojczyszyn
100
Jakub - awatar
Jakub
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mienti74 - awatar
Mienti74
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij