Zbiórka PCK Mazowsze przeciwko COVID-19 - zdjęcie główne

PCK Mazowsze przeciwko COVID-19

1 510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Polski Czerwony Krzyż Mazowiecki Oddział Okręgowy w Warszawie kontynuuje działania w zakresie przygotowania i przekazania pomocy osobom pokrzywdzonym w wyniku pandemii COVID-19.

Codziennie otrzymujemy telefony z prośbą o wsparcie, zarówno od osób prywatnych jak i Ośrodków Pomocy Społecznej. W związku z tym utworzyliśmy zbiórkę "PCK Mazowsze przeciwko COVID-19" w ramach kampanii "Koronawirus w Polsce - PCK wspiera najbardziej poszkodowanych w związku z pandemią COVID-19", z której zebrane środki przeznaczymy na zakup żywności artykułów pierwszej potrzeby dla m.in:  seniorów, osób samotnych, bezdomnych, niepełnosprawnych, podopiecznych naszej organizacji, w tym Powstańców Warszawskich.  Niestety, w związku z pogarszającą się sytuacją ekonomiczną w naszym kraju grono osób potrzebujących stale rośnie, a sytuacja nie napawa optymizmem bowiem badania przeprowadzone przez Polski Instytut Ekonomiczny pokazują, że w najbliższym czasie w  połowie firm zostaną obniżone wynagrodzenia a 30% przedsiębiorstw zwolni swoich pracowników. 

Dzięki tym funduszom będziemy mogli kupić żywność i artykuły pierwszej potrzeby (środki czystości i ochrony osobistej). Zakupione produkty będą dostarczone przy współpracy z wolontariuszami PCK, Ośrodkami Pomocy Społecznej oraz wojskiem.

Dodatkowo zebrane środki pomogą nam zabezpieczyć siostry PCK i naszych podopiecznych w jednorazowe rękawice, maseczki, środki dezynfekcji. Zadbamy również o bezpieczeństwo wolontariuszy z naszej Grupy Ratownictwa PCK Warszawa, która między innymi wspomaga prowadzenie miejsc kwarantanny, buduje Izby Przyjęć/punkty pre-TRIAGE oraz dystrybuuje środki zabezpieczenia osobistego wśród pracowników ochrony zdrowia.

Nie wychodząc z domu możecie bezpośrednio włączyć się w akcję wpłacając środki na naszą kampanię. 

Dzięki Wam udało nam się przygotować paczki dla osób w kwarantannie, które rozdaliśmy przed świętami. 

Bardzo Was prosimy - pomóżcie nam pomagać, tylko dzięki Wam damy radę. 


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.03.2020
    28.03.2020

    Dziękuję za chęć niesienia pomocy w tym trudnym czasie. Na PCK zawsze mozna liczyć. Powodzenia.

1 510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Michał Mikołajczyk - awatar
Michał Mikołajczyk
100
Kasia Mikołajczyk - awatar
Kasia Mikołajczyk
100
Szymon Wojczyszyn - awatar
Szymon Wojczyszyn
100
Jakub - awatar
Jakub
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mienti74 - awatar
Mienti74
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij