Zbiórka Na sprowadzenie zwłok syna - zdjęcie główne

Na sprowadzenie zwłok syna

31 623 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 303 osoby
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Patrycja Młocek - awatar

Patrycja Młocek

Organizator zbiórki

"W imieniu rodziny Mateusza, chciałabym bardzo podziękować za okazaną pomoc i wsparcie w tak trudnym czasie". 


Pomóżmy naszej koleżance Marcie w sprowadzeniu ciała najukochańszego syna Mateusza, który zmarł nagle we Francji. 

Odszedł mój ukochany syn Mateusz Ochałek ur. 1991 r. Zamieszkały Długie gm. Jedlicze. Niestety jego ciało znajduje się w Francji koło miejscowości Lion. Jego nagła śmierć za granicą powoduje ogromne koszty z formalnościami oraz z organizacją pogrzebu w Polsce. Nasza koleżanka Marta tydzień temu pochowała swojego tatę a dzisiaj usłyszała tragiczną wiadomość o stracie swojego ukochanego syna Mateusza. 

Rodzina chciałaby sprowadzić ciało oraz urządzić pogrzeb. 

W naszej pamięci Mateusz pozostaje jako osoba posiadająca wielu przyjaciół jak i znajomych. Mamy nadzieję, że nie zabraknie ich jak i ludzi dobrej woli w tej trudnej dla rodziny sytuacji. Zachęcamy do połączenia się w modlitwie oraz prosimy o wsparcie zbiórki. Dziękujemy za każdą pomocną cegiełkę.... Dobro powraca 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2022
  24.11.2022

  Krysia I basia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.11.2022
  23.11.2022

  M.A Branscy

31 623 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 303 osoby
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Patrycja Młocek - awatar

Patrycja Młocek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 303

Mariola K. z Epe - awatar
Mariola K. z Epe
50
Halina Leniek - awatar
Halina Leniek
87
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Bril - awatar
Joanna Bril
100
Sabina Zasada - awatar
Sabina Zasada
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Kunkel - awatar
Ewa Kunkel
500
Tomasz Bugiel - awatar
Tomasz Bugiel
10
A.D.Lidwin - awatar
A.D.Lidwin
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij