Zbiórka Modernizacja boiska. Turniej. - zdjęcie główne

Modernizacja boiska. Turniej.

1 132 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Jakub Radzik - awatar

Jakub Radzik

Organizator zbiórki

Już dobrych kilka lat temu pomyśleliśmy o wykonaniu boiska do piłki siatkowej (pot. "plażówki"), które po dziś dzień służy wszystkim mieszkańcom Siołkowej, a szczególnie dzieciom i młodzieży.

Dzięki dofinansowaniu i pomocy Gminy Grybów, Sołtysa Siołkowej, Radnych udało się wówczas przygotować nawierzchnię boiska (odwodnienie, piasek).

Po wielu latach "eksploatacji", w tym roku solidarnie obkopaliśmy zarośnięte już boisko, a dzięki Gminie Grybów (za co dziękujemy :)) dosypaliśmy piasku. 

Wszystkie prace fizyczne i techniczne wykonujemy własnymi siłami w myśl wspólnego projektu. Czegoś co ma służyć wszystkim oraz satysfakcji z wykonanych razem prac.

Powyższa zbiórka została utworzona w celu zgromadzenia środków tak by "pójść za ciosem" wykonanych już prac.

W zależności od zebranych środków zostaną one przeznaczone na wykonanie/zakup:

- regulację poziomu wysokości siatkówki (by umożliwić grę dzieciom i dorosłym),

- ogrodzenia = piłko-chwytów (siatkę już mamy, chodzi tutaj o konstrukcję),

- linii (taśm) do gry,

- nowej siatkówki,

- oświetlenie/doświetlenia boiska (skorzystamy z fotowoltaiki).

Jeżeli uda się zebrać, sfinansować i wykonać założone prace będziemy bardzo wdzięczni. Boisko jest darmowe i dostępne dla wszystkich całą dobę. 

Z obiektu szczególnie w okresie wakacyjnym codziennie przez kilka godzin korzystają dzieci i młodzież.

Pozostała kwota zostanie przeznaczona na organizację turnieju, którego termin planowany jest na koniec wakacji.

Pozdrawiam Jakubek :-)

Aktualizacje


 • Jakub Radzik - awatar

  Jakub Radzik

  08.09.2020
  08.09.2020

  Tak wygląda boisko po II etapie modernizacji.

  Zdjęcie aktualizacji 54 995

1 132 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Jakub Radzik - awatar

Jakub Radzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kuba - awatar
Kuba
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
„Tak” dla odłączenia Zagórza od Siołkowej - awatar
„Tak” dla odłączenia Zagórza od Siołkowej
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij