Zbiórka Pestka - maleńkie nieszczęście - zdjęcie główne

Pestka - maleńkie nieszczęście

1 002 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Poznajcie Pestkę

Pestka to filigranowa kupka nieszczęścia. Ma około półtora roku, waży zaledwie 1,5 kg i ma zniekształcone uszy, co zapewne jest wadą genetyczną, ale też chce i ma prawo żyć!

Pestka jest podrzutkiem, kotem niechcianym i niekochanym. Nie wiem skąd się wzięła i jakie były jej wcześniejsze losy, ale to już nie ma znaczenia. Ważne jest, że trafiła do nas i już nie będzie porzuconym kotką skazaną na samą siebie. 

Zdjęcie opisu zbiórki Pestka - maleńkie nieszczęście

Niestety stan zdrowia małej Pestki jest zły

Kotce potrzebna jest kompleksowa pomoc. Miała już zrobione badania krwi, które nic nie wykazały. Potrzebna jest dalsza diagnostyka, żeby odkryć przyczynę jej złego stanu zdrowia i podjąć leczenie.

Nie będziemy ukrywać: Pestka ma przewlekłe rozwolnienie. Żeby dowiedzieć się jaki jest tego powód musimy wykonać usg jamy brzusznej i szereg innych badań.

Zdjęcie opisu zbiórki Pestka - maleńkie nieszczęście

Potrzebna pomoc!

Prosimy w imieniu tej malutkiej kotki o pomoc i wsparcie finansowe - sami niestety nie damy rady! 

Będziemy ogromnie wdzięczni za każde wsparcie.

Zdjęcie opisu zbiórki Pestka - maleńkie nieszczęście

Komentarze


 • jagam - awatar

  jagam

  27.01.2016
  27.01.2016

  100

 • Pesteczka***** - awatar

  Pesteczka*****

  13.01.2016
  13.01.2016

  Wierze ze nasze wsparcie choc troche pomoże ulatwic zycie tej kochanej kottce... Prosze o wiadomosci jak postepuje jej leczenie...czy jest coś lepiej i czy kotka ma szanse na adopcje w przyszłości.

  • Fundacja Azylu Koci Świat - awatar

   Fundacja Azylu Koci Świat - Organizator zbiórki

   20.01.2016
   20.01.2016

   dzień dobry :) jest lepiej stanowczo-po tylu tygodniach walki... A co do adopcji to zobaczymy-ona nie jest takim do końca miłym kotkiem. Serdecznie dziękujemy za wsparcie

 • eR - awatar

  eR

  12.01.2016
  12.01.2016

  Pestka Wałcz !

 • Dla - awatar

  Dla

  08.01.2016
  08.01.2016

  Trzymaj się maleńka!

 • Mandala - awatar

  Mandala

  08.01.2016
  08.01.2016

  Wszystko będzie dobrze maluszku :)

1 002 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

jagam - awatar
jagam
100
justyna - awatar
justyna
20
Adam - awatar
Adam
50
s. - awatar
s.
10
Karolina - awatar
Karolina
20
Pesteczka***** - awatar
Pesteczka*****
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
joanna - awatar
joanna
10
eR - awatar
eR
50
Ewelina - awatar
Ewelina
7

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij